Metro Çorum İletişim

Metro Çorum İletişim Metro Çorum İletişim, Metro'nun numarası kaç?, Metro Turizm Rezervasyon nasıl yapılır?, Çorum Otogar hangi firmalar var?, İstanbul Çorum bileti ne kadar?, Metro biletleri ne kadar?

Metro'nun numarası kaç?

0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm Rezervasyon nasıl yapılır?

Online Satış sayfamızdan maalesef Rezervasyon yapılamamaktadır. Rezervasyon için size en yakın Satış Ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0850 222 34 55 numaralı Çağrı Merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çorum Otogar hangi firmalar var?

Kabul edilen zam teklifi kapsamında, yüzde 18'lik zamla tam elektronik bilet ücreti 15 liradan 17,70 liraya, öğrenci 7,32 liradan 8,64 liraya, indirimli ücret ise 10,74 liradan 12,67 liraya yükseldi.

İstanbul Çorum bileti ne kadar?

Galip Öztürk (d. 19 Nisan 1965; Ayvacık, Samsun), Gürcistan vatandaşı olan Metro Şirketler Grubu'nun sahibi ve 2005'te kurulan "Türkiye Otobüsçüler Federasyonu"nun da kurucu başkanı.

Metro biletleri ne kadar?

Sınırsız ikram servisimizle yolculuklarınızda konforun tadını çıkarın! www.metroturizm.com.tr #MetroTurizm | Facebook.

Metro otobüs Firması Sahibi Kim?

Biletinizi obilet.com üzerinden satın aldıktan sonra, bilet bilgileriniz tarafınıza e-mail ve SMS ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm ikram var mı?

Çorum içinde 1 adet otogar bulunmaktadır ve bu noktaya 142 farklı bağlantı noktasından ulaşmanız mümkün.

Otobüs bilet çıktısı nasıl alınır?

çorum merkezli veysel tuzcu'nun sahibi olduğu otobüs işletmesidir.

Metro Turizm hangi illerde var?

Çorum - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 49 dakika sürmektedir.

Çorumda kaç tane otogar var?

Çorum'a yolculuk için Özlem Adana Turizm, Süzer Turizm, Tokat Yıldızı, Kanberoğlu Turizm, Gülen Turizm, Artvin Ses Seyahat gibi otobüs firmalarını kullanabilirsiniz.

Çorum Bursa arası kaç TL?

Çorum'a havayolu ile ulaşmak isteyen kişilerin Amasya Merzifon Havalimanı'nı kullanmaları gerekiyor. Çorum'dan havalimanına olan mesafe 65 kilometre. İç ve dış hat uçuşlarına sahip olan Amasya Merzifon Havalimanı'nı Çorum dışında Havza ve Tokat'a gelen yolcular da tercih ediyor.

Çorum lider Turizmin sahibi kimdir?

Yönetim Kurulu Başkanı 1986 yılında İstanbul'da doğan Fatma Öztürk Gümüşsu, 2008 yılında Fatih Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği