Samsun Otogar İletişim

Samsun Otogar İletişim Samsun Otogar İletişim, Samsun Otogar ismi nedir?, Samsun Otogar dolmuşları nereden kalkıyor?, Samsun Otogar hangi otobüs gider?, Metro Turizm Müşteri Hizmetleri nasıl bağlanır?, Samsun Otogar kimin?

Samsun Otogar ismi nedir?

Yusuf Ziya Yılmaz Otobüs Terminali 20 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 60 bin metrekare üzerine kurulmuştur. Otogarın 2020'li yıllara kadar hizmet vermesi beklenmektedir. Otogarı günde ortalama 10 bin kişi kullanmaktadır. Otogarda günde 3 bin bilet kesilmektedir.

Samsun Otogar dolmuşları nereden kalkıyor?

Otogar dolmuşları Fakülte Hastanesinin önünden Kalkıyor.

Samsun Otogar hangi otobüs gider?

Samsun Otogarı'na otobüsle nasıl ulaşılır? Şehir içerisinde otogara ulaşım sağlayan tek bir belediye otobüsü vardır. 24 numaralı Fakülte – Otogar hattını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri nasıl bağlanır?

Firmamız hakkında bize iletmek istediğiniz düşünceleriniz,eleştirileriniz, fikirleriniz var ise lütfen sağ tarafda yer alan iletişim formunu doldurunuz. Doldurulan form en kısa sürede incelenerek değerlendirildikten sonra size bilgi verilecektir. 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

Samsun Otogar kimin?

12 Ağustos 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali, Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. tarafından işletilmektedir. Büyük İstanbul Otogarı'nı da işleten Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. otogar işletmeciliğinde deneyimli, çağdaş ve donanımlı bir şirkettir.

Samsun Otogar hangi ilçede?

Samsun Otogarı (Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali), Samsun ili İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi' nde bulunan bir şehir otogarıdır. Tam ismi Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali' dir. 2006 yılında hizmete geçirilen otogar, Karadeniz Bölgesi' nin en modern ve konforlu otogarlarından biridir.

SAMSUN dolmuş kaç TL?

Kent içi otobüs ücreti tam 6 TL'ydi, 7 TL oldu. Öğrenci ücreti de 3 TL'den 3,5 TL'ye çıktı. Şehir içi 1., 2., 3. ve 4. Hat dolmuş ücreti tam kişi 6,5 TL'ydi, 7,75 TL'ye yükseldi.

SAMSUN Otogardan Atakuma hangi otobüs gider?

Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden Atakum'a ulaşım T3 Terminal Hattı veya E5 Ekspres Hattı kullanılarak sağlanabilir. Bu hatların son durağı Ondokuz Mayıs Üniversitesi'dir. Seferler 06:30-22:25 saatleri arasında düzenlenmektedir.

Samsun Otogar hangi tramvay durağında?

Merkez Samsun Otogar konumuna en yakın tramvay durağı Liman Tramvay Durağı. 3 dk yürüme mesafesindedir.

SAMSUN Otogar ne zaman açıldı?

Samsun'da çok uzun yıllar boyunca tek bir terminal altında toplanmış bir ulaşım yapılanması bulunmuyordu. Ancak Samsun'da yer alan bu dağınık karayolu yapılanmasının giderek artan yolcu sayısı ile birlikte sorun çıkarmaya başlamasından sonra 2006 yılından yeni Samsun Otogarı hizmete açıldı.

SAMSUN otobüsler kaç TL?

Alınan kararla birlikte tam Samkart satış ücreti 37 TL'den 50 TL'ye, Samkart kişiselleştirme ücreti 46 TL'den 60 TL'ye, yıllık vizeleme ücreti 27 TL'den 35 TL'ye ve kayıp kart ücreti de 46 TL'den 60 TL'ye yükseldi. Samsun Büyükşehir Belediyesince onaylanan UKOME kararları, valilik onayının ardından yürürlüğe girecek.

Samsunda özel halk otobüsü var mı?

Özel Halk Otobüsleri Saat Güncellemeleri

Özel Halk Otobüsleri Samsun şehrinde Otobüs toplu taşıma sağlayıcısıdır. Samsun şehrinde, Özel Halk Otobüsleri şirketine ait, 605 Otobüs durağı ile 14 Otobüs hattı bulunmaktadır.


Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği