Isparta Otogar Isparta Petrol İletişim

Isparta Otogar Isparta Petrol İletişim Isparta Otogar Isparta Petrol İletişim, Isparta Petrol Turizm hangi illere gidiyor?, Petrol otobüs hangi firmanın?, Istanbul Isparta otobüs bileti ne kadar?, Antalya Isparta otobüs bileti ne kadar?, Isparta Petrol Turizm ikram veriyor mu?

Isparta Petrol Turizm hangi illere gidiyor?

Isparta Petrol Turizm; Adana, Akhisar, Aksu, Afyon, Alanya, Aliağa, Ankara, Aydın, Altınoluk, Bursa, Balıkesir, Biga, Bodrum, Bilecik, Budur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Dalaman, Edremit, Eğirdir, Fethiye, Ereğli, Finike, Gaziantep, Hatay, Gebze, Isparta, İskenderun, İnegöl, İstanbul, Konya, İzmir, Kumluca, Manavgat, ...

Petrol otobüs hangi firmanın?

Isparta merkezli Isparta Petrol Turizm, başta Ankara, İstanbul, Antalya ve Gaziantep olmak üzere onlarca ilde faaliyetlerini 51 adet büyük otobüs ile sürdürüyor.

Istanbul Isparta otobüs bileti ne kadar?

Isparta Petrol turizm yolcularına konuk gözüyle bakarak misafir ağırlar gibi güler yüzlü ve saygılı hizmet sunmaya özen göstermekte ve bu anlamda ikramlar ile yolcularının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Antalya Isparta otobüs bileti ne kadar?

Isparta'nın gurur markası Isparta Petrol Turizm Sahibi Ömer Baştok, hizmet ağını değişen ve gelişen dünyada sürekli yeniliyor.

Isparta Petrol Turizm ikram veriyor mu?

Obilet.com firması, Nisan 2012 tarihinde Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulmuştur. Firma genel merkezi ise İstanbul'dadır.

Isparta Petrol Turizm kime ait?

Şirket 4 Haziran 2013 tarihinde 65 milyon TL'ye Actera Group'a satılmıştır. 2019 yılında Kamil Koç'un Almanya merkezli yolcu taşımacılığı firması Flixbus'a devri için Rekabet Kurumu'na başvuruldu. Rekabet Kurumu bu devri 12 Eylül 2019 tarihinde onayladı.

Obilet kime ait?

İstanbul - Isparta Arası Seyahat

Otobüsle seyahat en az 8 saat 15 dakika saat sürmektedir ve gün boyunca yapılan farklı saatlerdeki seferler de yapacağınız her program için size uygun seçenekler sunmaktadır.


Kamil Koç otobüs Firması kime ait?

Tren Yolculuğu Hakkında

Belirli rotalarda 300 km/s'den daha hızlı giden trenlerde zaman daha hızla akar. İstanbul Avrupa - Isparta tren yolculuğu, şehir merkezine varmanın ve Isparta şehrinde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur.


Isparta istanbul arası otobüsle kaç saat?

Ankara - Isparta arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 54 dakika sürmektedir.

Istanbul Isparta arası tren var mı?

Ankara - Isparta arası otobüs bileti fiyatları 379.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 379.00 TL'dir. Ankara yönünden - Isparta istikametine nasıl gidilir?

Istanbul'dan Isparta ya uçak bileti kaç para?

Isparta - Ankara arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Isparta - Ankara arası toplam 423 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.

Ankara ile Isparta kaç saat?

Şehirler arası otobüs yolcularına sunduğumuz yiyecek-içecek ikramları ve ücretsiz servis hizmeti sürüyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği