Cesur Bingöl Ağrı İletişim

Cesur Bingöl Ağrı İletişim Cesur Bingöl Ağrı İletişim, Cesur Bingöl nereye gidiyor?, Cesur Bingöl nerenin?, Cesur Bingöl WiFi var mı?, Nereden nereye müşteri hizmetleri?, Bingöl hangi şehirden ayrıldı?

Cesur Bingöl nereye gidiyor?

Kara yolu taşımacılığı sektöründe belirleyici ve referans marka olmayı hedefleyen Cesur Bingöl Turizm firmasının en popüler durakları arasında Ankara, Ağrı, Antalya, Ardahan, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Malatya, Ordu ve Trabzon bulunuyor.

Cesur Bingöl nerenin?

Cesur Bingöl Turizm Hakkında

Bingöl merkezli olan şehirlerarası yolculuk firması, geniş rota ağı sayesinde il ve ilçeler ekseninde faaliyetlerini sürdürüyor.


Cesur Bingöl WiFi var mı?

Evet, Cesur Bingöl Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.

Nereden nereye müşteri hizmetleri?

10. NeredenNereye.com Çağrı Merkezine neden ulaşamıyorum? Tüm taleplerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Bingöl hangi şehirden ayrıldı?

Cumhuriyetin ilanından sonra 1926 yılında Elazığ 1929 yılında da Muş illerine bağlanan Bingöl, 1936 yılında Vilayet olmuştur.1945 yılında da İl Merkezi olan Çapakçur'un adı Bingöl olarak değiştirilmiştir.

Bingöl kim fethetti?

1514'de Yavuz Sultan Selim Bingöl'ün kuzeyini, Erzincan, Tercan ve Erzurum'u Osmanlıların hakimiyetine sokmuştu. Çapakçur beylerinden Süleyman Bey, Osmanlıların egemenliğini kabul ederek, Çapakçur(Bingöl) Osmanlılara geçti.

Ebru Kıyaker kim?

Başkent Turizm Hakkında

Yolcu taşımacılığı sektörünün ender örneklerinden biri olarak firmanın kurucusu bir kadın. Ebru Kıyaker'in kurduğu firma kuruluşundan kısa bir zaman dilimi geçmesine rağmen başarılı oldu.


Kanberoğlu firması nereye ait?

1969 yılında kurulmuş olan Kanberoğlu Turizm, Trabzon temelli bir otobüs firması olarak faaliyet göstermektedir.

Obilet kime ait?

Obilet.com firması, Nisan 2012 tarihinde Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulmuştur. Firma genel merkezi ise İstanbul'dadır.

Cesur Bingöl ne zaman kuruldu?

Cesur Bingöl Seyahat Hakkında

Şirket, 2012 yılında Hasan Fehmi Çelik tarafından kuruldu ve o zamandan beri kara yolu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteriyor.


Bingöl Erzurum bileti ne kadar?

Bingöl - Erzurum arası otobüs bileti fiyatları 350.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 350.00 TL'dir.

Has Bingöl kaç otobüs var?

Buzlu Turizm, 2009 yılında Eskişehir merkezli olarak kuruldu. Ceylan Buzlu öncülüğünde faaliyetlerini sürdüren firmanın yolcu taşımacılığında markalaşma hedefi bulunur.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL