Cistus Pastil Kullananlar

Cistus Pastil Kullananlar Cistus Pastil Kullananlar, Cıstus pastil nedir ne işe yarar?, Boğaz iltihabı için hangi pastil?, Boğaz pastili günde kaç kez kullanılır?, Cistus antivirüs kaç yaş kullanabilir?

Cıstus pastil nedir ne işe yarar?

Çeşitli Cistus Pastil Ürünleri

Antivirüs pastili, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olması ve virüslerin vücutta yayılmasını önlemesi amacıyla üretilen bir üründür. Bu modeller, özellikle soğuk algınlığı, grip ve diğer solunum yolu enfeksiyonlarına karşı koruma sağlanması için üretilir.


Boğaz iltihabı için hangi pastil?

Nar kabuğu pastil sıklıkla kullanılan ve beğeni toplayan bir üründür. Güçlü antioksidan özelliği nar kabuğunda da mevcuttur. Bu nedenle bu ürünler, boğaz ağrısının geçmesinde etkili olur.

Boğaz pastili günde kaç kez kullanılır?

12 yaşından büyük çocuklar ve erişkinler için önerilen doz: 2-3 saatlik aralar ile alınan 1 pastil, ağızda yavaşça erimeye bırakılır. Maksimum doz; günde 8 pastildir. 6-12 yaş arasındaki çocuklar için önerilen doz: 4-5 saatlik aralar ile alınan 1 pastil, ağızda yavaşça erimeye bırakılır.

Cistus antivirüs kaç yaş kullanabilir?

- Kronik kalp hastaları dahil, 65 yaş üzeri bireyler, bağışıklık sistemi düşük olanlar, kronik solunum yolu hastalığı olanlar gibi risk grupları kullanabilir.

Cıstus pastil nasıl kullanılır?

Günde 3 ile 6 pastili ağızda yavaşça emerek kullanınız. Tedaviye başladıktan sonraki 2-3 günde semptomlar- da veya hastalığın kendisinde bir iyileşme görülmezse (örneğin ateşin 38 dereceye çıkması) lütfen bir Doktora danışınız. Uyarı Çocukların ulaşamayacağı ve erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Cistus Antivirus pastil içinde ne var?

Farmasötik form ve içerik 10 adet pastil içeren ambalajlarda. Bileşenler: Etkin maddeler: Cistus/Arap Zamki kompleksi Yardımcı maddeler: Maltitol, sorbitol, su, askorbik asit, sitrik asit, aroma, stevia ekstresi, bitkisel yağ, nane yağı, bal peteği.

Iltihaplı boğaz enfeksiyonuna ne iyi gelir?

Boğaz gıcıklanmasının temel sebeplerinden biri boğazda o an için kuruluk oluşması olduğundan bu bölgeyi olabildiğince nemlendirerek gıcıktan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bunun için ıhlamur, yeşil çay, zencefil çayı, adaçayı, papatya çayı gibi sevdiğiniz herhangi bir bitki çayını tercih edebilirsiniz.

Boğaz gıcığı ve öksürüğe ne iyi gelir?

Sıcak veya soğuk içecekler: Ilık su, bitki çayı veya tuzlu su gargarası gibi sıcak içecekler boğazdaki tahrişi yatıştırabilir. Soğuk içecekler veya dondurma da geçici rahatlama sağlayabilir. Ağrı kesiciler: Eğer boğaz ağrısı şiddetli ise doktorun önerisi doğrultusunda ağrı kesiciler kullanılabilir.

Tahriş olan boğaz ağrısına ne iyi gelir?

Boğaz pastili ve öksürük şurubu alın

Tükürük üretimini artırarak boğaz kuruluğunun neden olduğu öksürüğü kesmek için boğaz pastili emebilirsiniz. Mentollü olan boğaz pastilleri daha kolay nefes almaya yardımcı olacağı için solunum yollarını açmayı sağlar ve öksürüğü hafifletebilir.


Boğaz pastili öksürüğü keser mi?

Ciddi alerjik reaksiyon – ani kaşıntı, döküntü (kurdeşen), eller, ayaklar, bilekler, yüz, dudaklar, ağız veya boğazın şişmesi (yutkunmayı veya nefes almayı zorlaştırabilen) ve bayılacak gibi hissetmek. Bunlar çok ciddi yan etkilerdir.

Pastil yan etkileri nelerdir?

TheraNatur Pastil, 3 bitki ve C vitamininden oluşan, ilaç içermeyen, öksürüğü ve boğazı rahatlatan takviye edici gıdadır. Pastil'in içerisindeki bileşenlerin öksürüğü ve boğaz irritasyonunu rahatlattığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Öksürüğe iyi gelen pastil hangisi?

Evet, cistus pastil genellikle çocuklar için uygun ve güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği