Antalya Konya Arası Kaç Km

Antalya Konya Arası Kaç Km Antalya Konya Arası Kaç Km, Antalya Konya yeni yoldan kaç km?, Konya Antalya arası otobüsle kaç saat sürer?, Antalya Konya Ankara arası kaç km?, Konya Alanya arası kaç km yeni yol?, Antalya Konya Özel araçla kaç saat?

Antalya Konya yeni yoldan kaç km?

Antalya Konya arası yolculuk özel araçla Mersin- Antalya Yolu/D400 üzerinden yapıldığında 302, 9 km olacaktır. Her iki şehir arası mesafe D300 üzerinden ise 364,0 kilometre olacaktır. Antalya- Konya güzergahında gerçekleştirilen otobüs yolculuğunda ise mesafe yaklaşık 323 kilometredir.

Konya Antalya arası otobüsle kaç saat sürer?

Konya - Hatay arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

Kamil Koç ile Konya - Hatay yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 565 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 8 saat 20 dakika kadar sürer.


Antalya Konya Ankara arası kaç km?

İki şehir arasındaki mesafe tercih ettiğiniz güzergâha göre değişiklik gösterir. Akşehir üzerinden ulaşım sağlanırsa Ankara ile Antalya arasındaki mesafe 475 kilometredir. Bu mesafe; Isparta üzerinden gidildiğinde 515 ve Konya'dan da 575 kilometre olarak belirtilir.

Konya Alanya arası kaç km yeni yol?

Alanya'dan Konya'ya seyahat edecek kimseler için, bu iki bölge arası mesafenin ne kadar olduğu farklı alternatiflere göre değişecektir. Alanya Konya arası mesafe özel araçla Konya Manavgat yolu ve D695 üzerinden gidildiğinde 263 kilometredir. Alanya Konya arası otobüs seyahati yapacaklar için ise bu mesafe 272 km'dir.

Antalya Konya Özel araçla kaç saat?

Antalya ile Konya arasındaki mesafe 320 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 5 saat 31 dakika kadar sürmektedir.

Antalya Konya arabayla kaç saat?

Konya ile Antalya şehri arası 340 km olarak biliniyor. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Konya şehrinden Antalya'ya arabayla gitmek mümkündür: Kişiler 4 saat bir zaman içerisinde Antalya'ya ulaşabilir. Otobüsle gitmek için, 5 saat yolculuk yapılması gerekiyor.

Antalya Konya üzeri kaç km?

Konya - Antalya arası mesafe kaç km? Konya - Antalya arası yaklaşık olarak 318 km'dir.

Antalya Konya kac tl?

Konya - Antalya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Konya - Antalya arası toplam 223 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat 30 dakika sürüyor.

Konya'dan Antalya ne kadar?

Antalya-Konya arası uçuş mesafesi toplam 191 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Konya Antalya arası uçakla kaç dakika?

Ankara ile Antalya arasındaki mesafe 552 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 7 saat 31 dakika kadar sürmektedir.

Ankara Antalya kaç saat sürüyor arabayla?

Afyon - Antalya Arası Otobüs

Afyon ile Antalya arasındaki mesafe 285 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 3 saat 45 dakika kadar sürmektedir.


Antalya Afyon arası kaç kilometre?

Antalya-Manavgat ayrımı, Taşağıl-Derebucak Yolu güzergâhında inşa edilen 5068 metre uzunluğundaki Demirkapı Tüneli ve tünelle birlikte 67 kilometre uzunluğundaki yol, Antalya'yı Konya'ya ve iç kesimlere bağlayacak. Antalya – Konya arası 4 saatten 2.5 saate düşüyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği