Antalya Kaş Arası Kaç Km

Antalya Kaş Arası Kaç Km Antalya Kaş Arası Kaç Km, Antalya merkez ve Kaş arası kaç km?, Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?, Antalya Kaş nereye yakın?, Antalya Kalkan Kaş arası kaç km?, Antalya merkezden kaşa nasıl gidilir?

Antalya merkez ve Kaş arası kaç km?

Antalya ve Kaş arası kaç kilometre yaklaşık olarak 189 kilometre mesafededir. Antalya Kaş arası özel araçla 3 saat 38 dakika sürecektir. Uçakla mesafe (havayolu mesafesi) 122 kilometredir. Antalya Kaş arası uçakla 9 dakika sürer.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Batıda Eşen Çayı ile Muğla'nın Seydikemer ilçesinden ayrılır. Doğuda Demre kuzeyde ise Elmalı ilçelerine komşudur. Akdeniz'de tam karşısında, 2.100 m mesafede Yunanistan'a bağlı Meis Adası bulunur. Antalya il merkezine 189 km mesafede yer alan Kaş'ın sahil uzunluğu 70 km civarındadır.

Antalya Kaş nereye yakın?

Antalya-Kalkan arasında yaklaşık 200 km'lik bir yol bulunuyor. Kalkan'a ulaşmak için yapmanız gereken Kemer güzergahını takip ettikten sonra Kumluca, Finike, Demre ve Kaş yönüne devam etmek. Kaş'tan sonra yaklaşık yirmi dakikalık bir yolculuk ile Kalkan'a varmış olursunuz.

Antalya Kalkan Kaş arası kaç km?

Günün her saatinde Antalya ulaşımı sağlayan pek çok otobüs firmasının belirli saatlerde Kaş seferleri de bulunuyor. Ancak direkt Kaş'a gitmeden de Antalya Otobüs Terminali'nden her saat başı kalkan minibüsleri kullanarak yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun sonunda Kaş'a ulaşabilirsiniz.

Antalya merkezden kaşa nasıl gidilir?

Kaş - Antalya arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Anadolu Turizm Kaş - Antalya arası seferler düzenliyor.

Antalya Kaş arası otobüs var mı?

Yazın aşırı trafik ve park yeri sorunu yaşamamanız açısından kendi arabanızla gelmeniz pek tavsiye edilmiyor. Ama arabasız olanlar için bol bol ulaşım imkanları da bulunuyor. Kaş'ın eski otogarı merkezin tam ortasında. Buradan kalkan minibüsler ile yakın çevredeki bir çok plaja ve ören yerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Kaş'ta arabasız gezilir mi?

UÇAKLA. Kaş'ın Antalya'ya bağlı olduğunu duyduğunuz için ilk eğilim genelde Antalya uçak seferlerine bakmak oluyor. Ama Kaş'a en rahat ve hızlı ulaşabileceğiniz havaalanı Dalaman.

Kaş için Dalaman mı Antalya mı?

Kaş - Fethiye arası yaklaşık olarak 104 km'dir. Kamil Koç ile Kaş - Fethiye seyahatiniz tahmini olarak en az 2 saat 5 dakika saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Antalya Kaş Fethiye arası kaç?

Yaklaşık 70 kilometrelik sahil uzunluğu ile bölgenin en popüler turizm ilçelerinden olan Kaş'ta birçok plaj ve beach hizmet vermektedir. Mavi bayraklı plajları ile kendinizi adeta başka bir dünyada hissedebileceğiniz koylar bulunan ilçede ücretli ve ücretsiz olmak üzere tesisler, sahil boyu sıralanmaktadır.

Antalya Kaş Neyi Meşhur?

Kaş'ın denizi hafif serin bir deniz. Yer yer dağlardan akan kaynak suyunun dipten denize karışması bu serinliğin sebebi. Ama yazın hava o kadar sıcak olabiliyor ki bu serin deniz sayesinde gerçek anlamda ferahlayabiliyorsunuz. Kaş ve etrafı caretta caretta'ların(deniz kaplumbağası) üreme ve yaşam alanı aynı zamanda.

Antalya Kaş'ta deniz var mı?

Patara Kaş arası kaç km diye merak ediyorsanız, 43 kilometredir ve Kaş'tan Patara Plajı'na gidiş 55 dakika sürmektedir.

Antalya Kaş denizi nasıl?

Kaş'tan Kalkan'a doğru ilerlerken enfes manzarası ile konuklarını büyüleyen Kaputaş Plajı'nda mola verebilirsin. Akdeniz Bölgesi'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş'a uzun bir rampa takip edilerek iniliyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği