Ankara Kars Tren Fiyatları

Ankara Kars Tren Fiyatları Ankara Kars Tren Fiyatları, Ankara Kars Doğu Ekspresi kaç TL?, Doğu Ekspresi 2 kişilik yataklı ne kadar?, TCDD Doğu Ekspresi bilet ne kadar?, Ankaradan Karsa tren var mı?, Doğu Ekspresi Yataklı vagon ne kadar?

Ankara Kars Doğu Ekspresi kaç TL?

(Ankara – Kars) Ana hat (2+1 Pulman (1. Mevki) / Örtülü Kuşetli 1.Mevkii): 400 TL. Turistik Doğu Ekspresi (2 Yataklı 1.Mevki): 12.500 TL.

Doğu Ekspresi 2 kişilik yataklı ne kadar?

Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları Yıldan Yıla Değişimi

2021 yılı yataklı vagon Doğu Ekspresi Bileti 480 TL, 2022 yılı yataklı vagon Doğu Ekspresi Bileti oda ücreti 650 TL, 2023 yılı yataklı vagon Doğu Ekspresi Bileti oda ücreti tek yön 1550 TL, 2024 yılı yataklı vagon Doğu Ekspresi Bileti oda ücreti tek yön 6.000 TL.


TCDD Doğu Ekspresi bilet ne kadar?

Ankara'dan başlayarak Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum üzerinden Kars'ta sonlanan bir rotaya sahip. Tren, Ankara Garı'ndan kalkıyor. Trenle uzun süre seyahat etme deneyimin yoksa aşağıdaki tüyolar kısmına göz gezdirmeni tavsiye ederiz.

Ankaradan Karsa tren var mı?

Yataklı vagonlar her kompartımanda 2 adet yolcu olmak üzere 10 yolcu ve 1 personel kompartımanından oluşmuştur. Maksimum yolcu konforunu sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanan koltuklar, uzun yolculuklarda gece yatak olabilme özelliğine sahiptir.

Doğu Ekspresi Yataklı vagon ne kadar?

Turistik Doğu Ekspresi'nde Kars'tan Ankara'ya dönebilmek de mümkün; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 22.30'da Kars'tan kalkan Doğu Ekspresi 31 saat süren bir yolculuktan sonra Ankara'ya varmaktadır.

Trende yataklı vagon kaç kişilik?

2023-2024 DOĞU EKSPRESİ BİLET FİYATLARI

Kişi başı tek yön 650 TL olarak belirlen seferler vagon özelliklerine göre farklılık gösteriyor. 2023-2024 yılı için ise turistik doğu ekspresinin fiyatı kişi başı 6000 TL oldu. Turistik Doğu Ekspresi iki kişilik olduğu için 12000 TL ödemek gerekiyor.


Doğu Ekspresi gidiş dönüş kaç gün?

Doğu Ekspresi'nde Yemek Var Mı? Doğu Ekspresi'nde bir adet yemekli vagon mevcut ve günü her saati yiyecek temin edebilirsiniz. Hatta kahvaltı ve akşam yemeği menüsü de mevcut. Alkol satışı ise bulunmuyor.

Doğu Ekspresi gidiş dönüş ne kadar?

Yolculuk Süresi

Doğu Ekspresi, 26 saatte yolculuğunu tamamlarken Turistik Doğu Ekspresi'nde yolculuk 30-31 saat sürüyor.


Doğu Ekspresi yemek dahil mi?

Yani yataklı vagon bulunmuyor. Ayrıca ana hat treni 53 adet durakta duruyor ve oldukça kısıtlı mola süresine sahip. Turistik Doğu Ekspresi ise 29 durakta duruyor ve bazı duraklarda 2,5 – 3 saati bulan geniş molalar veriyor.

Ankara Kars Doğu Ekspresi kaç gün sürüyor?

Doğu Ekspresi kimlere ücretsiz ? Doğu Ekspresi'nde ayrı bir yer istenmemek koşuluyla 0-6 yaş (73 aydan gün almamış) çocuklar ücretsiz seyahat edebilir. 65 yaş ve üzerindeki yolcular %50 indirimli seyahat edebiliyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği