Kars Erzurum Tren

Kars Erzurum Tren Kars Erzurum Tren, Kars Erzurum tren bileti ne kadar?, Doğu Ekspresi Erzurum Kars arası kaç saat?, Kars Erzurum arası kaç TL?, Kars Erzurum arası kaç km tren?, Kars Erzurum treni saat kaçta?

Kars Erzurum tren bileti ne kadar?

Yaklaşık 4,5 saatlik Doğu Ekspresi yolculuğumuzda istasyonlar Erzurum, Hasankale, Köprüköy, Horasan, Süngütaşı, Karaurgan, Topdağı, Sarıkamış ve Kars. Bu arada Erzurum'dan Kars sadece 204 km, otomobil ile 2,5 saatlik bir yol.

Doğu Ekspresi Erzurum Kars arası kaç saat?

Erzurum (Türkiye) şehrinden Kars (Türkiye) şehrine trenle nasıl gidilir (174km).

Kars Erzurum arası kaç TL?

Kars-Erzurum Turistik Ekspresi Kars'tan saat 07.20'de hareket edecek, Erzurum'a 11.10'da ulaşacaktır. Erzurum'dan 14.55'te kalkacak tren, Kars'a 18.45'te varacaktır. Pulman tipli vagonlardan oluşacak tren gidiş ve dönüşte Sarıkamış'ta duracaktır."

Kars Erzurum arası kaç km tren?

2022-23 sezonunda Turistik Doğu ekspresi bilet fiyatları yataklı kompartıman için 3 bin 100 TL olark belirlenmiş. Bu fiyat iki kişi veya tek kişi için fark etmiyor. Doğu ekspresinde ise örtülü kuşetli vagon fiyatı kişi başı 339 TL. Standart pulman fiyatı ise 189 TL.

Kars Erzurum treni saat kaçta?

Kişi başı tek yön 650 TL olarak belirlen seferler vagon özelliklerine göre farklılık gösteriyor. 2023-2024 yılı için ise turistik doğu ekspresinin fiyatı kişi başı 6000 TL oldu. Turistik Doğu Ekspresi iki kişilik olduğu için 12000 TL ödemek gerekiyor.

Kars tren bileti kaç TL?

Turistik doğu ekspresi treni biletleri tcdd resmi sitesinden alınmaktadır. Tek yön veya gidiş dönüş olarak alınabilmektedir. Tcdd sistemine girdiğiniz zaman farklı fiyatlar sizi yanıltmasın. Doğu ekspresi bilet fiyatları 2024 6.000 TL'dir.

Doğu Ekspres ücreti ne kadar?

Erzurum - Kars arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Erzurum - Kars arası toplam 204 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat sürüyor.

Doğu Ekspresi 2 kişilik yataklı ne kadar?

Erzurum - Kars arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 1 dakika sürmektedir.

Doğu Ekspresi kaç TL 2024?

Erzurum ve Kars arasında 202 kilometre mesafe bulunur. Özel araçla yapılacak seyahatin süresi yaklaşık olarak, 3 saati bulur. Otobüsle bu süre, 3 saat 35 dakikaya çıkabilir.

Erzurum Kars kaç saat otobüs?

Doğu Ekspresi-1 Kars Erzurum 4 gece 5 gün - marcatour.com.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği