Konya Eskişehir Tren Bileti

Konya Eskişehir Tren Bileti Konya Eskişehir Tren Bileti, Eskişehir Konya tren bileti kaç TL?, Konya Eskişehir Hızlı Tren arası kaç saat?, Eskişehir Hızlı Tren bileti ne kadar?, TCDD hızlı tren bileti nasıl alınır?, Konya Eskişehir otobüs bileti ne kadar?

Eskişehir Konya tren bileti kaç TL?

Eskişehir-Konya YHT seferlerinin başlamasıyla iki şehir arası seyahat süresi 1 saat 50 dakikaya, Konya-Bursa arası seyahat süresi de 4 saate düştü. Eskişehir-Konya arasında ilk etapta Eskişehir'den saat 08.30 ve 14.30'da, Konya'dan da saat 11.30 ve 17.25'te olmak üzere günlük 4 sefer düzenlenecek.

Konya Eskişehir Hızlı Tren arası kaç saat?

Günlük karşılıklı 1 adet seferin düzenlendiği tren hattında sefer süresi yaklaşık 3 saattir. İstanbul - Eskişehir arası tren ücreti Eylül 2023 itibarıyla 280₺ olarak belirlenmiştir.

Eskişehir Hızlı Tren bileti ne kadar?

Konya Eskişehir Hızlı Tren ile 1saat 42 dakika sürmektedir. Konya- Eskişehir Hızlı Treninde 4 adet hizmet sınıfı bulunmaktadır: Business Plus: Bu hizmet Business vagonlarda verilmektedir. Business vagonlar 2+1 oturma düzeninde olup, koltuklarda bulunan ekranlarda film-müzik yayını yapılmaktadır.

TCDD hızlı tren bileti nasıl alınır?

Eskişehir - Konya arası yaklaşık olarak 332 km'dir. Kamil Koç ile Eskişehir - Konya seyahatiniz tahmini olarak en az 4 saat 30 dakika saat sürer.

Konya Eskişehir otobüs bileti ne kadar?

Eskişehir - Konya Demiryolu, Eskişehir - Alayunt - Afyonkarahisar - Konya arasında bulunan TCDD'ye ait ana demiryolu hattıdır. Hat Eskişehir'den Konya'ya giden ana konvansiyonel yük ve yolcu treni rotasıdır.

Eskişehir hızlı tren kaç saat?

Eskişehir tren garı günün 24 saati açık olarak faaliyet göstermektedir. Eskişehir kalkışlı yada Eskişehir duraklı tren seferlerine bilet almak için gar içerisinde bulunan gişeler, TCDD e bilet sistemi ve gara ait olan 0222 225 55 55 numaralı telefon numarası kullanılabilmektedir.

Konya Eskişehir hızlı tren var mı?

Ankara-Konya-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı ve Selçuklu duraklarına uğramaktadır. Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir. Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL'dir.

Eskişehir Konya arası ne kadar?

Niteliklerine bakılmaksızın en az 12 ila 99 kişi arasındaki gruplara ya da en az 12 kişilik ödemek koşuluyla daha az sayıdaki gruplara %20 indirim uygulanır. 60 yaş ve üzerindeki yolculara %20, 65 yaş üstü yolcularımıza %50 indirim uygulanmaktadır. Yerli ve yabancı basın kartı sahiplerine %20 indirim uygulanır.

Eskişehir Konya arası tren var mı?

Peki, TCDD hızlı tren biletleri ne zaman satışa açılıyor? YHT'lerde seyahatin başlama tarihinden 15 gün Anahat trenlerinde ise seyahatin başlama tarihinden 30 gün öncesine kadar bilet satışına başlanır. Bölgesel tren biletleri seyahat gününde satılır.

Eskişehir Konya hızlı tren ücreti ne kadar?

Genç İndirimi uygulaması ile 13-26 (dahil) yaş arası tüm gençler için % 20 indirim uygulanıyor. Uygulama ile eski Öğrenci Kartları ve Öğrenci Tarifesi yürürlükten kaldırılarak gençlerin öğrenci belgesi ibraz etme zorunluluğu sona erdi.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği