Fethiye muğla arası kaç saat

Fethiye muğla arası kaç saat Fethiye muğla arası kaç saat, Muğla Fethiye arası kaç saat sürüyor?, Muğla Fethiye otobüsle kaç saat sürüyor?, Muğla Fethiye arası kaç para?, Fethiye Bodrum arası ulaşım kaç km?, Muğla Fethiye merkeze ne kadar uzaklıkta?

Muğla Fethiye arası kaç saat sürüyor?

Ancak özel araçla Fethiye Muğla arası daha hızlı gidilebilir. Mola vermeden ve en kısa güzergahı kullanarak özel aracınızda iki nokta arasındaki mesafeyi 1 saat 30 dakika gibi bir sürede aşabilirsiniz.

Muğla Fethiye otobüsle kaç saat sürüyor?

Muğla-Fethiye seyahatiniz Pamukkale Turizm ile yaklaşık olarak 2 Saat sürmektedir.


Muğla Fethiye arası kaç para?

Muğla - Fethiye arası otobüs bileti fiyatları 179.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 219.00 TL'dir. Muğla yönünden - Fethiye istikametine nasıl gidilir?

Fethiye Bodrum arası ulaşım kaç km?

Fethiye - Bodrum arası yaklaşık olarak 264 km'dir. Kamil Koç ile Fethiye - Bodrum seyahatiniz tahmini olarak en az 4 saat 15 dakika saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Muğla Fethiye merkeze ne kadar uzaklıkta?

Antik Telmessos kentini de içinde saklayan Fethiye ilçesi, Fethiye Körfezi'nin doğusunda, Fethiye Ovası'nın güneybatısında yer alır. İzmir-Muğla üzerinden gelerek; Antalya'ya ulaşan kıyı yolu 1 km doğusundan geçer. Bu yolla, il merkezi Muğla'ya uzaklığı yaklaşık 130 km'dir.

Muğla Bodrum arası ne kadar?

Muğla - Bodrum arası yaklaşık olarak 115 km'dir.

Fethiye Muğla dolmuş kaç saat?

Fethiye-Muğla seyahatiniz Pamukkale Turizm ile yaklaşık olarak 2 Saat sürmektedir.

Fethiye Muğla dolmuş kaç para?

Fethiye - Muğla otobüs bileti ne kadar? Fethiye - Muğla arası otobüs bileti fiyatları 179.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 219.00 TL'dir.

Izmir Muğla Fethiye kaç saat sürüyor?

İki şehir arasındaki mesafe 351 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 5 saat 10 dakika saat kadar sürer.

Muğla Fethiye pahalı mı?

Hemen cevap vermek gerekirse Fethiye'de hayat tahmin ettiğiniz kadar da pahalı değildir. Diğer turizm bölgelerinden Bodrum yada Marmaris ile kıyaslandığı zaman ise çokta uygun kalmaktadır. Ayrıca Fethiye'de kışın ne yapılır gibi bir soru hiç aklınıza takılmasın. Çünkü kışın da bu ilçede hayat durmuyor, devam ediyor.

Muğla Fethiye hangi otobüs gider?

Muğla ve Fethiye arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Alanyalılar Turizm.

Muğla Dalaman arası kaç TL?

Muğla - Dalaman arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

Dakikalar içinde biletinizi alabilirsiniz ve telefonunuza gelecek biniş kartı bilgilerinin çıktısını almanıza gerek kalmadan, elektronik biniş kartınızla seyahat edebilirsiniz. Muğla ile Dalaman arası seferlerimizin ortalama bilet fiyatı 189.00 TL'dir.


Fethiye Ölüdeniz arası kaç kilometredir?

Ölüdeniz - Fethiye Minibüs Saatleri

Yolculuk yaklaşık 12 km olup 25 dk sürmektedir.


Dalaman ve Fethiye arası kaç km?

Dalaman ile Fethiye arasındaki mesafe 46 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir.

Fethiye Marmaris arası kaç saat?

Eğer sizde özel araçla Fethiye Marmaris arasında yolculuk yapacaksanız iki ilçenin arasındaki yol mesafesi ve süresini merak ediyor olmalısınız. Özel Araçla Marmaris Fethiye arası yol mesafesi 125 kilometre, yolculuk süresi ise 1 saat 50 dakikadır.

Muğla Fethiye nereye yakın?

Fethiye ilçesi; Akdeniz Bölgesi'nin batısında ve Muğla merkeze yaklaşık 130 km uzaklıkta yer alır. Fethiye; İzmir, Muğla, Antalya karayolu üzerinde bulunmaktadır. Muğla'nın en geniş yüzölçümüne ve nüfusa sahip ilçesidir. Coğrafi olarak Fethiye'nin doğu ve güneydoğusunda Antalya bulunmaktadır.

Fethiye'nin eski adı nedir?

Fethiye çok eski çağlardan beri önemli bir yerleşim merkezidir. Antik dönemde” Işık Yurdunun insanları” anlamına gelen Likyalılar bu kente sahip olmuş ve Telmessos adıyla anılmıştır. Telmessos (Fethiye) M.Ö.545 (6.

Fethiye mi büyük Marmaris mi?

Ynt: Marmaris mi Fethiye mi? Fethiye'de marina şehrin içinde ve yerleşim oldukça büyük. Yalancıboğaz, şehre uzak ve Marmaris büyüklük olarak Fethiye ile kıyaslanmamaz.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL