Durex İntense Jel Kullanıcı Yorumları

Durex İntense Jel Kullanıcı Yorumları Durex İntense Jel Kullanıcı Yorumları, Durex Intense jel nereye sürülür?, Intense gel ne işe yarar?, Durex kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?, Durex masaj jeli ne işe yarar?, Durex Intense jel erkeklerde kullanılır mı?

Durex Intense jel nereye sürülür?

ön sevişme sırasında Klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur. Bu uyarıcı hisler sayesinde kadınların özel bölgelerindeki hassasiyeti arttırmaya ve kadınların yoğun zevk almasına yardımcı olur.

Intense gel ne işe yarar?

Isıtıcı, soğutucu ve tahrik edici hislerin uyanmasına yardımcı olan desirex jel içerir. Intense jel kayganlaştırıcı değildir, uyarıcı etkiye sahip bir jeldir.


Durex kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Kayganlaştırıcı krem cinsel ilişki öncesi yani penis vajinaya girmeden hemen önce penise ve vajina girişine sürülerek kullanılır. Eğer ilerleyen aşamalarda tekrar ağrı ve kuruluk hissedilirse kayganlaştırıcı krem tekrar kullanılabilir. Cinsel ilişki sonrası kadın genital bölgesini yıkamalıdır.

Durex masaj jeli ne işe yarar?

Masajınızı ve ilişkinizi daha keyifli hale getirmek için mükemmel bir kayganlaştıcı jel üründür. Durex Play Aloe Vera Masaj Jeli; yumuşak, rahatlatıcı ve ipeksi özellikleri ile öne çıkar. Cinsel bölge haricinde, tüm vücut için de, masaj yağı olarak, rahatlıkla kullanılabilir.

Durex Intense jel erkeklerde kullanılır mı?

Teşekkür Ederiz. Ürün %100 Kadınlar içindir,cinsel bölgedeki isteği arttırmak için şeffaf jel dir,kokusu yoktur.. Kayganlaştırıcı değildir.

Kadınlar için kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Genel olarak kayganlaştırıcı krem cinsel ilişkiden hemen önce kullanılır. Jel krem, vajina girişine ya da penise sürülür.


Durex Intense uyarıcı jel nasıl kullanılır?

İlk kullanımda, pompanın açılması için 10 kez bastırmak gerekebilir. -Bir sonraki kullanımlarda daha kolay bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. -Nazikçe klitoris bölgesine ve hassas bölgelere masaj yaparak uygulayınız. . . . -Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde saklayınız.

Afrodizyak etkili uyarıcı jel nedir?

Afrodizyak Ve Uyarıcı Etkili Kayganlaştırıcı Jel Sayesinde İlişkiden Aldığınız Keyif Ve Rahatlamaya Yöneliktir. Cinsel İlişki Sırasında Güvenli Ve Etkili Kayganlık Sağlar. Prezervatifle Ve Diğer Latex Ürünlerle Kullanıma Uygundur.

Durex Intense naneli mi?

Durex Intense Prezervatif, ısıtıcı soğutucu ve tahrik edici hislerin uyanmasına yardımcı olmak için Desirex Hel ve tırtıklı dokusu ile özel olarak tasarlanmıştır.Nane aromalıdır ve rahat kullanım için Easy-on (kolay takılır), rezervuar uçludur.

Kayganlaştırıcı jel acıyı azaltır mı?

Partnerler için daha yoğun bir cinsel deneyim sağlar. Özellikle vajinismus gibi durumlar da ortaya çıkan ağrı ve acıyı azaltıcı etkilerinden faydalanmak için bestman medikal kayganlaştırıcılar tercih sebebiniz olabilir.

Kayganlaştırıcı jel Kondoma sürülür mü?

Lateks veya poliüretan kondom kullanmayı düşünüyorsan, vazelin kullanılması uygun değildir. Vazelin (petrol jeli), lateks ürünlerle uyumsuzdur ve bu tür kondomların etkisini zayıflatabilir.

Kayganlaştırıcı jel nasıl temizlenir?

Kayganlaştırıcı jellerin çoğu su ile kolayca temizlenir, ancak bazı silikon bazlı kayganlaştırıcılar su ile daha az etkileşime girer.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL