Beyonce Güzellik Sırları

Beyonce Güzellik Sırları Dünya’nın en güzel ve en seksi kadını seçilen ünlü şarkıcı Beyonce; sağlıklı ve fit vücudu, ışıltılı cildi ile her bayanın olmayı istediği gibidir.

Beyonce Güzellik Sırları

Beyonce Güzellik Sırları

Dünya’nın en güzel ve en seksi kadını seçilen ünlü şarkıcı Beyonce; sağlıklı ve fit vücudu, ışıltılı cildi ile her bayanın olmayı istediği gibidir. Doğum yaptıktan sonra kısa sürede uyguladığı program ile eski haline dönen şarkıcı; bu başarısının sağlıklı beslenmesine ve düzenli spor yapmasına bağlı   olduğunu belirtmiştir. Özellikle; konserlerinde dans etmesinin de fiziğini korumada çok büyük etkisi olduğunu söyleyen Beyonce; bu sayede daha zinde kaldığını belirtiyor.
  • Fit görüşünü ve belirgin hatları için; düzenli kereviz, tavuk ve sebze ağırlıklı beslendiğini bu şekilde kilosunu koruduğunu ve metabolizmasını çalıştırdığını vurgulamıştır.
  • Güzel, gür ve parlak saçları içinde kuaföründe düzenli olarak maske yaptırdığını ve E vitamini içeren ürünlerden sürekli saçına uyguladığının da altını çizmektedir.
  • Ayrıca fit vücudu ve yuvarlak hatları için fitness tutkunu olan ünlü şarkıcı; soğuk havalarda spor salonlarını tercih ettiğini, sıcak havalarda ise mutlaka dışarıda koşu yaptığını belirtmektedir. Spor salonunda koşu yaptıktan sonra kardiyo programlarına ağırlık vererek çalışma yaptığını vurgulamaktadır.
  • Cilt güzelliği için ise; ‘Natura Bisse Diamond Dust Skin Perfection’ isimli manyetik bir terapi sistemi olduğunu açıklamıştır. Bu manyetik terapi içeriğinde; elmas tozu, lavanta yağı ve eter yağları eski zamanlardan gelme bir terapi yöntemiyle uygulanarak cilde doğal ve kalıcı bir parlaklık sağlamaktadır.
Bu güzellik sırları Beyonce ile Daily Mail gazetesinin yaptığı bir röportajdaki bilgilere göre kişilere iletilmektedir.
 

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği