Kırıkkale Posta Kodu

Kırıkkale Posta Kodu Kırıkkale Posta Kodu, Posta kodu mahalleye göre mi?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Şehir posta kodu ne demek?, 38 Nerenin posta kodu?, 34000 posta kodu nereye ait?

Posta kodu mahalleye göre mi?

Posta kodu mahalleye göre mi?, Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

Şehir posta kodu ne demek?

Şehir posta kodu ne demek?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

38 Nerenin posta kodu?

38 Nerenin posta kodu?, Dünya ülkelerinin yurtdışı telefon görüşmeleri konusunda alan kodlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bakımdan +380 veya +38 olarak bilinen alan kodu Ukrayna ülkesine aittir.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?, Bu hizmet PTT Genel Müdürlüğü işbirliği ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Bu işlem için yaklaşık 2 dakikanızı ayırmalısınız.

Ankara Çankaya posta kodu nedir?

Ankara Çankaya posta kodu nedir?, Çankaya ilçesinin posta kodu ise 06530 olarak düzenlenmiştir. Çankaya ilçesine bağlı olan pek çok mahalle bulunur. Çankaya ilçesine bağlı toplamda 19 mahalle yer almaktadır.

Devlet kodu ne oluyor?

Devlet kodu ne oluyor?, Ülke kodu bir ülkenin isminin kısaltılmış halidir. Uzun ülke isimleri bu şekilde daha kolay kullanıma sunulmuştur. Bu kodlar uluslararası nitelik taşır.

Posta kodu nasıl alınır?

Posta kodu nasıl alınır?, PTT'nin resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra "Posta Kodu Sorgulama" sayfasını açın. İl, ilçe ve mahalle bilgilerini girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayın. Posta kodu, ekranda görünecektir.

Ankara'nın kod numarası nedir?

Ankara'nın kod numarası nedir?, Posta kodunda yer alan ilk iki sayı, plaka kodunu gösterirken, son üç sayı ise ilçe ve mahallelere bağlı olarak değişmektedir. PTT üzerinden posta kodu öğrenmek için ilk olarak ''postakodu.ptt.gov'' adresinden sorgulama işlemlerinin yapılması gerekecektir.

Posta kodu kısmına ne yazılır?

Posta kodu kısmına ne yazılır?, Posta kodu; evrak, kargo, mektup gönderimi yaparken kullanılan 5 haneli rakama verilen isimdir.

Posta kodu ile ne yapılır?

Posta kodu ile ne yapılır?, Türkiye'de kullanılan 69 plaka kodu nereye ait sorusunun cevabı Bayburt olacaktır. 1927 ile 1989 tarihleri arasında Gümüşhane'ye bağlı bir ilçe olan Bayburt 15 Haziran 1989 tarihinde il olmuş ve yine aynı tarihte, plakalarda kullanmak üzere 69 il kodunu almıştır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL