Otaci 10 bitki özlü şampuan 400 ml

Otaci 10 bitki özlü şampuan 400 ml Otaci 10 bitki özlü şampuan 400 ml, Otacı 10 bitki özlü şampuan ne işe yarar?, Otacı Şampuan doğal mı?, Otacı hangi ülkenin?, Otacı Şampuan hangi marketlerde var?, Otacı şampuan hangi ülkenin?

Otacı 10 bitki özlü şampuan ne işe yarar?

Saçınızı kökten uca temizlerken içerisindeki bitki yağları ve özleri ile saçınızı canlandırır, doğal bir ışıltıya kavuşturur. Kimler Kullanmalı? 10 Bitki Özlü Şampuan, canlandırıcı özelliğe sahiptir. Normal ve yağlı saçlar için günlük kullanıma uygundur.

Otacı Şampuan doğal mı?

Otacı 10 bitki özlü şampuan kekik, lavanta, ada çayı, sığla, mersin, nane, melisa, defne, ardıç ve biberiye bitkilerinin karışımından elde edilir. Bitki yağ ve özlerinin yer aldığı ürün, doğal ve parlak bir görünüm yaratır.


Otacı hangi ülkenin?

1993 yılında Otacı Okamentol pastil ile soğuk algınlığı pazarına giriş yapılmış olup, Türkiye'de ilk patent alınan marka olma özelliği ile Otacı markası bitkisel kimliği ile ilaç sektörüne farklı bir dinamik kazandırmıştır. 2007 yılında halen üretimimizin gerçekleştiği Bandırma'daki tesislerimize geçilmiştir.

Otacı Şampuan hangi marketlerde var?

Güzelliğin en doğal hali Otaci ürünleri Watsons'ta sizleri bekliyor.

Otacı şampuan hangi ülkenin?

KURTSAN GRUP ŞİRKETLERİ

Kurtsan İlaçları Anonim Şirketi, Kurtsan Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Otacı Bitkisel Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ni kapsar. Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanlığı tarafından tutulan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi'dir.


Otacı 10 Bitki Özlü şampuan sülfat içerir mi?

Zor taranan saçlar için otacı on bitki özlü canlandırıcı saç kremi ile birlikte kullanılması önerilir. -sles (sodium laureth sulfat), sls (sodium lauryl sulfat) sülfat gibi tahriş edici , sert temizleyici maddeler içermez. -dermatolojik testleri yapılmıştır. -temizleyici ana maddesi ecocert (organik) sertifikalıdır.

Otacı şampuan SLS var mı?

Otacı Vegan Glutensiz Bitki Özlü Şampuan Civanperçemi, hayvansal madde, gluten, boyar madde, paraben, silikon, SLES ve SLS içermeyen formülü ile cildinizi, saç derinizi ve saçınızı zarar vermeden temizler.

Otacı nın sahibi kim?

Eczacılık mesleğine gönül veren Niyazi Kurtsan ve Meral Kurtsan çiftinin kurucusu olduğu Otacı markasıyla tanıdığımız Kurtsan Şirketler Topluluğu faaliyetlerini, 2'nci kuşağın omuzlarında emin adımlarla sürdürdü.

Otacı şampuan sülfat var mı?

Sülfatsız formülüyle nazikçe, en doğal yollardan saçınızı temizlerken içeriğindeki şifalı %100 bitkisel yağlar ve sağlıklı vitaminler ile dökülme eğilimli saçlara güç kazandırır ve kırıklarının önüne geçerek saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Otacı ne anlama gelir?

Eski yüzyıllarda, özellikle şaman toplumlarda topladığı şifalı otlardan ilaç yapan kişilere otacı denirdi. En meşhur otacıların başında, ölüme çare bulduğuna inanılan Lokman Hekim gelir.

Otacı şampuan ne işe yarar?

Saç dökülmesine karşı doğal bitki, yağ ve vitaminlerle formülize edilmiş Otacı dökülmeye karşı şampuan çeşitleri ile güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Otacı israil malı mı?

Türkiye'de üretilen veya Türk menşeli Temizlik markaları

Temizlik sektöründeki Türk markaları listesi şöyle: Evyap, Naturelive, Duru, Bingo, Peros, Ersağ, Viking, Paksoy, Eti Matik, Molped, ABC, Dalin, Molfix, Emotion, Familia, Papia, Teno, Tex, Mintax, Aromel, İdil, Arko, Bioxin, Otacı, Biobelinda, Activex, Spumy.


Otacı şampuan fiyatı ne kadar?

2024 yılı Otacı Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları ne kadar? 29 Ocak 2024 tarihinde Cimri.com'da yer alan 79 Otacı Şampuan ve Saç Kremi modeli içerisinde en ucuz Otacı Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 89.49 TL iken, en yüksek Otacı Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 1750.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği