Otacı 10 bitki özlü şampuan

Otacı 10 bitki özlü şampuan Otacı 10 bitki özlü şampuan, Otacı 10 bitki özlü şampuan ne işe yarar?, Otacı Şampuan doğal mı?, Otacı Şampuan kimin malı?, Otacı Şampuan hangi marketlerde var?, Otacı 10 Bitki Özlü şampuan sülfat içerir mi?

Otacı 10 bitki özlü şampuan ne işe yarar?

Saçınızı kökten uca temizlerken içerisindeki bitki yağları ve özleri ile saçınızı canlandırır, doğal bir ışıltıya kavuşturur. Kimler Kullanmalı? 10 Bitki Özlü Şampuan, canlandırıcı özelliğe sahiptir. Normal ve yağlı saçlar için günlük kullanıma uygundur.

Otacı Şampuan doğal mı?

Otacı 10 bitki özlü şampuan kekik, lavanta, ada çayı, sığla, mersin, nane, melisa, defne, ardıç ve biberiye bitkilerinin karışımından elde edilir. Bitki yağ ve özlerinin yer aldığı ürün, doğal ve parlak bir görünüm yaratır.


Otacı Şampuan kimin malı?

Büyümemiz, 1990'da Kurtsan Medikal San. ve Tic. A.Ş.'nin üretime başlamasıyla devam etti. 1994 yılında kurulan Otacı Bitkisel Ürünler San. ve Tic.

Otacı Şampuan hangi marketlerde var?

Güzelliğin en doğal hali Otaci ürünleri Watsons'ta sizleri bekliyor.

Otacı 10 Bitki Özlü şampuan sülfat içerir mi?

Zor taranan saçlar için otacı on bitki özlü canlandırıcı saç kremi ile birlikte kullanılması önerilir. -sles (sodium laureth sulfat), sls (sodium lauryl sulfat) sülfat gibi tahriş edici , sert temizleyici maddeler içermez. -dermatolojik testleri yapılmıştır. -temizleyici ana maddesi ecocert (organik) sertifikalıdır.

Otacı hangi ülkenin?

Bitkisel ürünler alanında Türkiye'nin önde gelen markalarından olan OTACI, 25 ülkeye yaptığı ihracatında şimdi de Ortadoğu ve Uzakdoğu'ya da ekledi. 1955 yılında bitkisel pastille üretime başlayan OTACI, ihracat yolculuğuna, bitkisel kozmetik ürün gamını da ilave etti.

Otacı şampuan SLS var mı?

Otacı Vegan Glutensiz Bitki Özlü Şampuan Civanperçemi, hayvansal madde, gluten, boyar madde, paraben, silikon, SLES ve SLS içermeyen formülü ile cildinizi, saç derinizi ve saçınızı zarar vermeden temizler.

Otacı şampuan sülfat var mı?

Sülfatsız formülüyle nazikçe, en doğal yollardan saçınızı temizlerken içeriğindeki şifalı %100 bitkisel yağlar ve sağlıklı vitaminler ile dökülme eğilimli saçlara güç kazandırır ve kırıklarının önüne geçerek saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Otacı şampuan nasıl kullanılır?

Islak saça masaj yaparak uygulayın. Biraz bekletip bol su ile durulayın. Etkili sonuç için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Günlük kullanım için uygundur.

Otacı şampuan ne işe yarar?

Otacı 10 Bitkili Canlandırıcı Bitki Özlü Şampuan 400 ml

Hoş kokulu ve saçlara yararlı Adaçayı, Nane, Melisa, Biberiye, Mersin, Sığla, Kekik, Ardıç, Lavanta ve Papatya özleri ile saçınızı kökten uca temizler. Canlandırır. Dolgun görünüm sağlar. Saç tellerinin düzenleyerek korunmasına yardımcı olur.


Otacı israil mali mi?

Türkiye'de üretilen veya Türk menşeli Temizlik markaları

Temizlik sektöründeki Türk markaları listesi şöyle: Evyap, Naturelive, Duru, Bingo, Peros, Ersağ, Viking, Paksoy, Eti Matik, Molped, ABC, Dalin, Molfix, Emotion, Familia, Papia, Teno, Tex, Mintax, Aromel, İdil, Arko, Bioxin, Otacı, Biobelinda, Activex, Spumy.


En iyi şampuan markası nedir?

1955 yılında insan sağlığına yönelik ürün araştırmasıyla yola çıkan Otacı; temellerini bu düşünce üzerine atmış, %100 yerli sermayeli bir şirkettir. Geleneksel tedavi yöntemleri ile modern teknolojiyi birleştiren Otacı, aynı zamanda yerli ilaç sanayinde ilk patent alan marka konumundadır.

Otacı yerli mi?

2007 yılında halen üretimimizin gerçekleştiği Bandırma'daki tesislerimize geçilmiştir. Tüm OTC ürün gruplarımızın üretimi fabrikamızda modern üretim teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL