Teknofest

Teknofest "Teknofest, teknoloji ve inovasyon alanında tasarlanan etkinlikleri kapsayan bir İstanbul teknoloji festivalidir. Teknofest, insanları teknoloji dergâhına kabul etmek ve sanayi lideri olmalarını desteklemek için mükemmel bir platform sunmaktadır."

Teknofest

Teknofest'in Sürprizleri

"Teknofest İstanbul Fuar ve Havalimanı İşletmesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Teknofest ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmak için her yıl çok sayıda sürpriz hazırlıyor. Yeni başlangıçlar, konut projeleri, uçuş sanatı ve birçok etkinlik, Teknofest deneyiminde herkesi memnun edecek kadar yanı sıra ödüller ve ödüllü yarışmalar da bulunmaktadır. Teknofest'in ülkemizde sunulan benzersiz sürprizleri, hava tahminlerinden toplu taşıma sağlayan uygulamalara kadar herkesi hayrete düşürecek!"

Teknofest'in Yaratıcılığı

Teknofest, tüm alanlarda Başarıyı teşvik etmek ve yeni yetenekleri keşfetmek için teknolojinin üstünlüğünü kutluyor. Bu ödüllü organizasyon, özgün ve yenilikçi projeler sunumuna imkân tanıyarak yenilikçi düşünceleri teşvik ediyor. Teknofest, başarıyı desteklemek ve yaratıcılığı tüm seviyelerde güçlendirmek için hedeflerinin çerçevesini oluşturuyor.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL