Airtag Nedir

Airtag Nedir Airtag Nedir, AirTag ne kadar mesafede çalışır?, AirTag nedir ne işe yarar?, AirTag ses dinler mi?, AirTag buldum ne yapmalıyım?

AirTag ne kadar mesafede çalışır?

Böylelikle Bul uygulaması ile eşyalara hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Gümüş ve beyaz seçenekleri bulunur. Takip mesafesine bakıldığında AirTag, bluetooth teknolojisi ile 120 metreye kadar çalışır. Eğer ücretli bir servise bağlı GPS desteği varsa o zaman mesafe sınırları daha da artabilir.

AirTag nedir ne işe yarar?

AirTag'iniz, Bul ağında yer alan yakındaki aygıtların algılayabildiği güvenli bir Bluetooth sinyali yayıyor. Bu aygıtlar AirTag'inizin konumunu iCloud'a gönderiyor, siz de Bul uygulamasını açarak AirTag'inizin nerede olduğunu haritada görebiliyorsunuz.

AirTag ses dinler mi?

Sırt çantası, tüm sakinlerin Android akıllı telefonlar kullandığı küçük bir kasabaya giderse AirTag'in yerini belirlemek daha zor olacaktır. Bu durumda üçüncü bir algılama mekanizması devreye giriyor: Aradan birkaç saat geçerse ve AirTag'in herhangi bir iPhone ile bağlantısı yoksa, yerleşik hoparlör ses çalmaya başlar.

AirTag buldum ne yapmalıyım?

Apple bul komutuyla çalışan AirTag, Android sürüm akıllı telefonlarla kullanıma uygun değildir. “AirTag GPS var mı?” sorusunu ise, Apple AirTag GPS alt yapısına sahiptir şeklinde yanıtlamak mümkündür. 120 metre olan Bluetooth eşya bulma alanı, GPS özelliği sayesinde sınırsız mesafeye çıkabilir.


AirTag kaç metreye kadar çeker?

Desteklenen bir iPhone'unuz varsa ve AirTag'inizin yakınındaysanız AirTag'in tam konumunu bulabilirsiniz.

AirTag konum gösteriyor mu?

Bir AirTag'i veya başka bir nesneyi kendinizin dışında beş kullanıcıyla paylaşabilirsiniz; böylece aşağıdaki gereksinimler karşılandığı sürece nesne başına toplam altı kullanıcı olabilir: Apple kimliğiniz için iki faktörlü kimlik doğrulama açılmış olmalıdır.

AirTag 2 kişi kullanabilir mi?

Eğer siz de AirTag cihazları ile gizlice takip edildiğinizi düşünüyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan Apple'ın Tracker Detect android uygulamasını indirebilirsiniz. Tracker Detect, oldukça basit bir kullanıma sahip. Uygulama, "Tara" komutu yoluyla çevrenizde bir AirTag olup olmadığını size söyleyebiliyor.

AirTag nasıl tespit edilir?

Kullanıcılar bir Apple ID'ye 16 farklı AirTag cihazı tanımlayabiliyor. Apple'ın Türkiye'de de satışa sunduğu AirTag'in fiyatları, tekli paket için 299 TL ve 4'lü paket için ise 999 TL olarak belirlendi.

AirTag kaç cihaza bağlanır?

Aslına bakarsanız sisteminin işleyişi sebebiyle AirTag, otomobil kullanıcılarının da olmazsa olmazlarından biri haline gelebilir. Yaklaşık bir yıl boyunca yeni bataryaya ihtiyaç duymayan sistem, 90 metreden size direkt yönlendirme sağlayabilecek. Bu da özellikle kapalı otoparklarda büyük kolaylık sağlayabilecek.

AirTag araca bağlanır mı?

iPhone'unuzda ana ekrana gidin. AirTag'deki pil şeritini (varsa) çıkarın, sonra onu iPhone'unuza yaklaştırın. iPhone'unuzun ekranında Bağlan'a dokunun. Listeden bir ad seçin veya bir ad yazıp bir emoji seçmek için Özel Ad'ı seçin, sonra Sürdür'e dokunun.

AirTag GPS nasıl kullanılır?

Airtag kedi tasması tutucu: Airtag boyun bandı bir Airtag kılıfı ile teslim edilir, su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır. Kediler ve küçük hayvanlar için özel olarak geliştirilmiştir, kaydırılabilir, evcil hayvanlarınızın erişimi yoktur.

AirTag kedi için kullanılır mı?

Apple'ın resmi açıklamalarına göre, AirTag'ın bataryası normal kullanım koşullarında yaklaşık bir yıl sürebilir. Ancak, bu süre çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu faktörler arasında AirTag'ın ne sıklıkla kullanıldığı, sinyal gücü, sıcaklık koşulları ve daha birçok faktör bulunmaktadır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL