Ntgaz Hisse Yorum

Ntgaz Hisse Yorum Ntgaz Hisse Yorum, Ntgaz ne iş yapar?, Ntgaz ne zaman borsada işlem görecek?, Naturelgaz temettü verecek mi?, Naturelgaz hisse ne zaman bölünecek?, NTGAZ sahibi kimdir?

Ntgaz ne iş yapar?

2004 yılında kurulan Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., taşımalı doğal gaz sektöründe Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) ürünleri ile faaliyet gösteriyor.

Ntgaz ne zaman borsada işlem görecek?

Naturelgaz hisseleri 1 Nisan 2021 tarihinde Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlamıştır.

Naturelgaz temettü verecek mi?

NTGAZ temettüleri yıllık ödenir. Son hisse başına temettü 3.04 TRY miktarındaydı. Bugün itibarıyla Temettü Getirisi (TTM) 8.14%'dir.

Naturelgaz hisse ne zaman bölünecek?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Naturelgaz'ın bedelsiz sermaye artırım başvurusunu 16 Ağustos 2023 tarihi itibarıyla onayladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan şirket, bölünme tarihini 23 Ağustos 2023 olarak duyurdu.

NTGAZ sahibi kimdir?

MEHMET KUTMAN

Şirket düzeyinde iş geliştirme faaliyetlerine aktif biçimde katılan Kutman, Naturelgaz'da Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.


Ahlatcı doğal gaz ne iş yapar?

AHLATCI DOĞAL GAZ DAĞITIM ENERJİ VE YATIRIM A.Ş.

Şirket, bağlı ortaklığı Enerya Enerji A.Ş. aracılığı ile 10 bölgede doğal gaz dağıtım hizmeti vermekte olup; üretim tesisi bulunmamaktadır. FİNANSAL EKSEN BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.


NTGAZ ne zaman temettü verecek?

NATURELGAZ SANAYI VE TICARET A .S. (NTGAZ.IS), Nisan 04, 2024 tarihli bir ex tarih ve Nisan 06, 2024 ödeme tarihi ile ₺3.04 tutarında bir temettü duyurdu.

NTGAZ hisse hangi pazarda?

Halka arz edilen Şirket payları 01/04/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 8,50 TL/pay baz fiyat, "NTGAZ.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3 milyon TL olarak belirlenmiştir.

Naturelgaz katılım endeksine uygun mu?

EPDK raporlarına ve Şirket tahminlerine göre Naturelgaz, 2020 yıl sonu itibarıyla satış hacmi bakımından Türkiye taşımalı doğal gaz pazarında lider konumdadır. Naturelgaz, Katılım Endeksi kriterlerini karşılamaktadır.

NTGAZ kaç TL'den bölündü?

Naturelgaz, 3 Nisan seans sonuna kadar portföyünde NTGAZ hissesi bulunduran tüm yatırımcılarına pay başı net 2,7391 TL temettü ödeyecek.

NTGAZ temettü kaç TL?

Şirket'in ana faaliyet konusu taşımalı doğal gaz sektöründe sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) için doğal gazın satın alınması, sıkıştırılması ve teslim edilmesidir.

Naturelgaz en yüksek kaçı gördü?

Global Yatırım Holding A.Ş. Naturelgaz'ın çoğunluk hissedarı oldu. Türkiye genelinde Oto CNG istasyonları kurma hedefi ile Bolu Oto CNG istasyonu kuruldu.

NTGAZ hangi sektörde?

Genel Müdür

Hasan Tahsin Turan, Şubat 2017'den beri Naturelgaz Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Turan, 2000 yılında katıldığı Global Grubu'nun holdingleşme sürecinde İç Denetim, Risk Yönetimi ve Mali İşler alanlarında çeşitli görevler yürütmüş, halka arz ve şirket satın alımlarında aktif rol oynamıştır.


Naturelgaz hisse ne iş yapar?

Bloomberg milyarder endeksi, dünyanon en zenginler listesini yayımladı. Buna göre Ahlatçı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatçı listede yer aldı. Dünyanın en zengin 500 kişisi arasında yer alan Çorumlu iş insanı 5.6 milyar doalrlık servetiyle 467. sırada yer aldı.

2024 Hangi hisseler temettü verecek?

ÇorumGaz'ın bünyesinde kuruldu.

Naturelgaz Sanayi kimin?

????︎ Ahlatcı Doğalgaz Bedelsiz Sermaye Artırım Ne Zaman? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Ahlatcı Doğalgaz'ın bedelsiz sermaye artırım başvurusunu 1 Haziran 2023 tarihi itibarıyla onayladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklanma yapan şirket bölünme tarihini 6 Haziran 2023 olarak duyurdu.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği