Akmerkez Hisse

Akmerkez Hisse Akmerkez Hisse, Akmerkez GYO hisse ne iş yapar?, Akmgy hisse kimin?, Akmerkez'in sahibi kim?, Akmerkez ne zaman temettü verecek?, Akmerkez ortakları kimler?

Akmerkez GYO hisse ne iş yapar?

AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ, Türkiye merkezli bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Şirketin esas işletme faaliyeti İstanbul, Etiler'deki Akmerkez Alışveriş Merkezi'nin (Akmerkez) işletilmesidir. Akmerkez kompleksi bir alışveriş alanı, ofis alanı ve konut alanından oluşmaktadır.

Akmgy hisse kimin?

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Akmerkez'in sahibi kim?

Akkök Holding A.Ş. Tekfen Holding A.Ş. Şirketimizin 31.12.2023 tarihi itibariyle halka açıklık oranı %57,34'tür.


Akmerkez ne zaman temettü verecek?

Temettü ödemesi kullanıcı hesaplarına “alım gücü” olarak, dağıtımın gerçekleştiği gün (19 Nisan 2023) geçecek. Yatırımcılar dilerse nakit bakiyeyi beklemeden hisse alabilecek.

Akmerkez ortakları kimler?

Akmerkez” fikri, her biri kendi alanında getirdiği yeniliklerle farklı sektörlere öncülük eden Akkök, Tekfen ve İstikbal gruplarının aynı amaç etrafında birleşmesiyle doğmuştur. 2014 yılında Akmerkez'in yatırım ortakları arasına Klepierre Grubu da dahil olmuştur.

Akmerkez nereye bağlı?

Akmerkez, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Kültür Mahallesinde yer alan bir alışveriş merkezidir.

Akmerkez ne zaman halka arz oldu?

(AKMGY) payları 01/11/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 30/11/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecek. Bu durumda AKMGY hisse cezası 1 Aralık 2023 tarihli seans itibarıyla sona erecek.

Akmerkez GYO hangi pazarda?

Akmerkez'de hayvan dostlarımıza kapımız her zaman açık. Kapalı alanlarda taşıma çantası içinde, taşıma çantanız yok ise danışmadan veya güvenlikten talep edeceğiniz evcil hayvan puseti ile evcil hayvanlarınızla misafirimiz olabilirsiniz.

Akmgy cezası ne zaman bitiyor?

İstanbul'un günün her saatinde canlı ve hareketli merkezlerinden biri olan Etiler'de 1993 yılında açılan Akmerkez, o günden bu yana, bünyesinde yer alan seçkin marka ve mağazaları; alışveriş, eğlence ve yeme-içme alanlarıyla, keyifli deneyimlerin adresi ve kentin en gözde buluşma noktası olmaya devam ediyor...

Akmerkez köpek alıyor mu?

İstanbul'un buluşma noktası

Dördü alışveriş merkezi, dördü garaj olmak üzere toplam 8 kata yayılan Akmerkez, birbirine bağlı 3 atrium, 14 ve 17 katlı 2 ofis bloğu, 23 katlı residence? ı ve 175 mağazasıyla hizmet veriyor.


Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği