Manavgat antalya arası kaç saat

Manavgat antalya arası kaç saat Manavgat antalya arası kaç saat, Antalya Manavgat arası kaç saat sürüyor?, Antalya Manavgat arası otobüsle kaç saat?, Antalya Alanya arası arabayla kaç saat?, Manavgat Alanya kaç saat sürüyor?, Antalya Manavgat ne kadar uzak?

victoryprofessionalcare.com

Antalya Manavgat arası kaç saat sürüyor?

Antalya - Manavgat Arası Otobüs

Antalya ile Manavgat arasındaki mesafe 82 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 1 saat 10 dakika kadar sürmektedir.


Antalya Manavgat arası otobüsle kaç saat?

Kamil Koç ile Manavgat - Antalya yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 77 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 1 saat saat kadar sürer.

Antalya Alanya arası arabayla kaç saat?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Manavgat Alanya kaç saat sürüyor?

Alanya Manavgat arasında yolculuk yapmak belli bir süreye mal olacaktır. Bu yolculuk süresi kullanılan vasıtaya göre değişkenlik gösterebilir. Otobüsle Alanya Manavgat arası yol süresi yaklaşık 1 saat 20 dakikadır. Özel araçla Alanya Manavgat arası yol süresi ise yaklaşık 1 saattir.

Antalya Manavgat ne kadar uzak?

Antalya ile Manavgat ilçemiz arasında 77 kilometre bulunmaktadır. Antalya Manavgat Arası Kaç Saat? Kullandığımız vasıta yolculuk süreleri üzerinden belirleyici bir etkiye sahiptir. Özel aracımızla gerçekleştirdiğimiz yolculuklar otobüs tarzı toplu taşıma araçlarına göre daha kısa sürmektedir.


Alanya Manavgat arası ne kadar?

Alanya - Manavgat otobüs yolculuğu ortalama 50d civarındadır. Ancak bu iki şehir arasındaki 57 km mesafeyi en hızlı otobüs ile 50d civarında gidebilirsiniz.

Manavgat Antalya otobüsleri kaça kadar?

Halk otobüsleri, Antalya Terminali ve Manavgat Terminali arasında da 06:00 ve 21:30 saatleri arasında 20 dakikada bir ulaşım hizmeti sunuyor. Manavgat'ta hem ilçe içi hem de ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor.

Manavgat Antalya otobüs ne kadar?

Öz Gülaras Turizm, her gün Manavgat - Antalya arasında 1 otobüs sunuyor. Bu yolculuk için ortalama fiyat ₺58,00. Ancak başlangıç fiyatı ₺58,00 olan biletler bulabilirsiniz. İki şehir arasındaki yolculuk genellikle yaklaşık 1h sürer.

Manavgat Antalya otobüs ücreti ne kadar?

Manavgat Antalya Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 400 TL - turna.com.

Ankara Antalya arabayla kaç saat?

Ankara'dan Antalya'ya gitmenin kaç saat süreceğini öğrenmek için öncelikle ulaşım alternatifini belirlemeniz gerekir. Örneğin özel araçla gidecek olan kişi tercih ettiği yola göre 6 ila 7 saat arası yolculuk yapar. Aynı mesafe otobüs yolculuklarında ise 7,5-8 saat olarak belirtilir.

Konya Antalya arası özel araçla kaç saat?

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Konya şehrinden Antalya'ya arabayla gitmek mümkündür: Kişiler 4 saat bir zaman içerisinde Antalya'ya ulaşabilir. Otobüsle gitmek için, 5 saat yolculuk yapılması gerekiyor. Uçakla yolculuk ise, 3 ile 4 saat arasında değişiklik gösterebiliyor.

Istanbul Antalya kaç saatlik yol?

İstanbul - Antalya arası yaklaşık olarak 773 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Antalya seyahatiniz tahmini olarak en az 10 saat 45 dakika saat sürer.

Istanbul Manavgat arası kaç?

İstanbul - Manavgat arası yaklaşık olarak 855 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Manavgat seyahatiniz tahmini olarak en az 12 saat 50 dakika saat sürer.

Ankara Manavgat arası kaç saat sürüyor?

Ankara - Manavgat arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Manavgat Konya arası kaç?

Manavgat - Konya arası yaklaşık olarak 238 km'dir. Kamil Koç ile Manavgat - Konya seyahatiniz tahmini olarak en az 3 saat 46 dakika saat sürer.

Antalya Manavgat nereye yakın?

Antalya'nın yüzölçüm bakımından büyük ilçelerinden olan Manavgat, 216.000 nüfusu ile birlikte, güneydoğuda Alanya, kuzeydoğuda Akseki, kuzeyde İbradi, batıda Serik ve doğuda Gündoğmuş ilçeleri ile komşudur.

Antalya Korkuteli arasi kac?

Antalya - Korkuteli otobüs yolculuğu ortalama 1s civarındadır. Ancak bu iki şehir arasındaki 48 km mesafeyi en hızlı otobüs ile 45d civarında gidebilirsiniz.

Antalya Belek arası ne kadar?

Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL