Mad ı 103 hangi parfümün muadili?

Mad ı 103 hangi parfümün muadili? Mad ı 103 hangi parfümün muadili?, MAD 103 bayan parfüm neyin muadili?, Mad H 103 Hangi parfüm?, Mad G 103 Hangi parfüm?, Mad k101 hangi parfüm muadili?, Mad b103 nasil kokuyor?

Mad ı 103 hangi parfümün muadili?

kalıcılığı mükemmel. paco rabanne phantom aynısı İngiliz bir arkadaşımla orijinalini karşılaştırdık ve aynısı dedi.

MAD 103 bayan parfüm neyin muadili?

kalıcılığı mükemmel. paco rabanne phantom aynısı İngiliz bir arkadaşımla orijinalini karşılaştırdık ve aynısı dedi.

Mad H 103 Hangi parfüm?

Cevap: Merhaba, B.103 kadın BURBERRY HER muadil kokusudur. İlginize teşekkürler. Bu ürün Algetir satıcısından alındı. Bu ürün Algetir satıcısından alındı.


Mad G 103 Hangi parfüm?

Mad H103 kodlu parfümü Hypnotic Poison muadili sitesinden satın alabilirsiniz kokusunu çok beğendim kaydedin ❤️ #muadil #muadilp...

Mad k101 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhaba, K.101 kadın kodu KILLIAN Good Girl Gone Bad muadil kokusudur. K.101 erkek Kenzo Classic muadil kokusudur.

Mad b103 nasil kokuyor?

Mad Parfüm H103 Parfüm Kadın Selective EDP 100 ml

MAD parfüm MAD H103 Selective 100 ml EDP kadın parfümü hindistan cevizli kokusuyla günlük kullanım için oldukça uygundur ve kendinizi gün boyunca iyi hissetmenize yardımcı olur.


Bargello 103b hangi parfüm muadili?

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum' un bileşimi, kışkırtıcı cazibesi ile Sambac yasemin' in kokusu, portakal çiçeği kokusuyla karışıyor, daha davetkar bir kokuya dönüşüyor. Başka bir bileşen, tatlı ve yoğun bir şekilde tonka fasulyesi, bütünü yükseltir.

Mad Parfüm H103 kadın hangi parfüm?

Tatlı ve alımlı Yasemin Good Girl`ün ışıltılı ve feminen tarafını aydınlatırken, karanlık tarafın kalbinde ise yoğun, hoş kokulu Kakao ve baş döndürücü Tonka yer alır. Badem ve Kahve ile sağlanan yumuşak dokunuşlar zarif Sümbülteber ile feminenliği vurgular. Temiz tene 15-20 cm mesafeden uygulanır.

Mad H103 hangi parfüm içeriği?

Ürün İçeriği: Parfüm orijinal kutusunda kullanıcılara teslim edilir. Parfümün formülünde, yasemin, tonka fasülyesi, kakao, sümbülteber, limon, bergamot, badem, kahve, Bulgar gülü, Orris, portakal çiçeği, paçuli, vanilya, sandal ağacı, misk, sedir, tarçın, amber, pralin, kaşmir notaları bulunur.

Hypnotic Poison nasıl bir koku?

Cevap: Merhaba, Carolina Herrera Good Girl muadil kodu G.103, teşekkür ederiz. Soru: Ürünlerim neden cam şişede geldi? Fotoğrafta beyaz şişe gözüküyor.

Good Girl nasıl bir koku?

Kısa bir süre önce Mad parfümü h-105 100 ml (Hugo Boss muadili) kokusunu almıştım.

Good Girl parfüm içinde ne var?

Cevap: Merhaba, Z.102 Zadig&Voltaıre Just Rock Her muadil kokusudur.

MAD 101 neyin muadili?

ve gerçekten uygun fiyatlı bi parfüm bu parfüm. cheesecake locaniza'nın muadili metse 101. ve gerçekten o kadar kalıcı bi koku ki. sabah sıkıyorum. akşam geldiğimde. böyle tişörtüm falan hâlâ kokar halde oluyo sadece. bu koku bence herkesin sevebileceği tarzda bi koku.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği