Mad ı 101 Hangi parfüm?

Mad ı 101 Hangi parfüm? Mad ı 101 Hangi parfüm?, Mad E 101 neyin muadili?, Mad Parfüm z101 kadın hangi parfüm muadili?, Mad Parfüm V 101 Hangi parfüm?, Mad Parfüm W100 hangi parfüm muadili?, Mad E 101 bayan hangi parfüm?

Mad E 101 neyin muadili?

Cevap: Merhabai E.101 ; -saab girl of now- kokusunun muadili.

Mad Parfüm z101 kadın hangi parfüm muadili?

ve gerçekten uygun fiyatlı bi parfüm bu parfüm. cheesecake locaniza'nın muadili metse 101. ve gerçekten o kadar kalıcı bi koku ki. sabah sıkıyorum. akşam geldiğimde. böyle tişörtüm falan hâlâ kokar halde oluyo sadece. bu koku bence herkesin sevebileceği tarzda bi koku.


Mad Parfüm V 101 Hangi parfüm?

Cevap: Merhaba, V101 kodu victoria's Secret Scandalous by V.S. muadil kokusudur ve açıklamasında belirtildiği gibi 100 ml'dir. aynı ürün 50 ml olarak da satıştadır.

Mad Parfüm W100 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhaba, nota bilgileri: Üst Notası: Karamel, Erik Kalp Notası: Portakal Çiçeği, Beyaz Çiçekler Dip Notası: Tonka Fasülyesi, Misk, Sedir. İlginize teşekkürler. Soru: elie saab le parfume var mı? Cevap: Merhaba, Maalesef mevcut değil, Elie Saab Girl Of Now muadil kokusu satıştadır E.101, İlginize teşekkür ederiz.

Mad E 101 bayan hangi parfüm?

Lübnan lezzetlerinden ilham alan koku, bağımlılık yaratan bir üst nota için Kavrulmuş Antep ve köpüklü Armut ile açılıyor. Kalbinde, Bitter Badem Özü ve Portakal Çiçeği birlikte toplanmış Ormond Çiçeği, değerli ve gurme yönlerini ortaya çıkaran yeni bir özel nota oluşturur.

Girl of Now nasıl bir koku?

Mersin AVM'den almış olduğum Y102 kodlu parfümün Libre Intense kokusunun muadili olduğu söylendi. Ancak Libre Intense kokusu ile hiçbir alakası yok. Sıktığımda eski gibi bir koku alıyorum ve hiç kalıcı değil; sanki su sıkıyormuşum gibi.

Mad Parfüm Y102 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz kokunun muadili Niche ürünlerimiz arasında bulunan Sweet Bouquet'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

MAD 118 neyin muadili?

Kısa bir süre önce Mad parfümü h-105 100 ml (Hugo Boss muadili) kokusunu almıştım.

Mad H 105 neyin muadili?

Meyveli çiçek kokusu, ağız sulandıran ahududu likörü ile başlar. Kalbinde, nilüferin yemyeşil tazeliği, siyah şakayıkların kadifemsi hissi ile çarpışır. Temelde, lüks, şehvetli sıcaklık için pralin, cilt benzeri misk ve paçuli dokunuşundan oluşan bağımlılık yapan bir üçlü var.

Victoria Secret scandalous nasıl bir koku?

Sağlık bakanlığı standartlarına uygun üretim yapılıyor. P109 palph lauren polo blue muadilidir.

MAD 109 Hangi parfüm?

Doldurulabilir Cep Parfümü

Her an tazelenmek ve parfümünü yanında taşımak isteyenler için hazırlandı. Doldurulabilir pratik şişesi ile, sevdiğiniz Mad Parfümleri her an sizinle. Seyahatlerde veya günlük hayatta parfümünü sık sık yenilemek isteyenler için MAD cep parfüm şişesi artık satışta.


Mad Parfüm doldurma mı?

Cevap: Merhaba, W144 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz. Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz kokunun benzeridir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği