Bolluca hangi iett gider?

Bolluca hangi iett gider? Bolluca hangi iett gider?, Arnavutköy Bolluca hangi Otobüs gider?, 36 b hangi duraklardan geçiyor?, 336MC nereye gidiyor?, 336t Taşoluk saat kaçta var?

Bolluca hangi iett gider?

48M. 36B. 336MC. 48KA.

Arnavutköy Bolluca hangi Otobüs gider?

48M, Arnavutkoy Bolluca Köyü adresine giden son Otobüs.

36 b hangi duraklardan geçiyor?

336MC otobüs hattının ilk durağı Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü olup son durağı Bolluca Mahallesi - Küçükçekmece Yönü durağıdır. 336MC (Cebeci Peronlar -Bolluca Mahallesi), hafta içi çalışıyor.

336MC nereye gidiyor?

Bolluca, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesine bağlı bir mahalledir.


336t Taşoluk saat kaçta var?

Arnavutköy Metro İstasyonu, İstanbul metrosu'nun M11 (Gayrettepe - İstanbul Havalimanı - Halkalı) Metro Hattı'nda yer alan ve 2023'te hizmete girmesi planlanan inşa hâlindeki yer altı metro istasyonudur. Arnavutköy'ün Anadolu Mahallesi'nde Eski Edirne Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Arnavutköy Bolluca nereye bağlı?

Araçlarımız ARNAVUTKÖYPERONLAR yönündeki seferlerine ŞİRİNDERE CAMİİ Durağından başlayacaktır.

Metro Arnavutköy e gidiyor mu?

36M (İETT)

36M otobüs hattının ilk durağı Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü olup son durağı Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü durağıdır. 36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar), her gün çalışıyor.


36 C nereden geçiyor?

336E Hattı

336E otobüs hattı (Cebeci Peronlar -Cebeci Köyü Yolu), Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü durağından başlayıp Cebeci Köyü Yolu - Cebeci Köyü Yönü durağına gidene kadar 92 duraklar geçiyor.


38 T hangi duraklardan geçiyor?

336 otobüs hattı (Arnavutköy - Eminönü), Taşoluk Peronlar - Peron Alani Yönü durağından başlayıp Taşoluk Belediyesi - Terkos Yönü durağına gidene kadar 101 duraklar geçiyor.

36 m nereden geçiyor?

336M ARNAVUTKÖY - MECİDİYEKÖY Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır.

336E hangi otobüs?

336T otobüs hattının ilk durağı Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü olup son durağı Kizilağaç Sokak - Son Durak Yönü durağıdır. 336T (Cebeci Peronlar -Kizilağaç Sokak), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 336T hattında 55 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 87 dakika.

336 otobüs nereden kalkıyor?

H-6, Arnavutkoy bölgesinde bulunan Taşoluk Mahallesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Arnavutköy metrobüs var mı?

Arnavutköy, Osmanlı döneminde Çatalca Sancağı'na ve daha sonra Çatalca Nahiyesi'ne bağlıdır. Cumhuriyet döneminde önce Eyüp İlçesi'ne bağlı bir köy iken, Gaziosmanpaşa'nın 1963 yılında ilçe haline gelmesiyle buraya bağlanmış 1987 yılında ise Gaziosmanpaşa İlçesi'ne bağlı belde statüsünü kazanmıştır.

336T nereye gidiyor?

Arnavutköy, İstanbul Boğaziçi'nin Avrupa yakasında Beşiktaş ilçesinin sınırları içinde köklü ve tarihsel yapısı ile ünlü bir mahalledir. Arnavutköy İstanbul Boğazı'nın Avrupa yakasındaki sahilde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır.

336 iett kaç dakika?

Coğrafya. Arnavutköy'ün yüzölçümü 453 km2'dir. Doğusunda Eyüpsultan, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği