A hastanesine hangi otobüs gider?

A hastanesine hangi otobüs gider? A hastanesine hangi otobüs gider?, Bahçelievler Devlet Hastanesi hangi durakta inilir?, Türkiye Hastanesi hangi metrobüs durağında?, Esenyurt Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?, Samsun Atasam Hastanesi hangi Otobüs gider?

A hastanesine hangi otobüs gider?

Otobüs: 78ZB 97 98A 98M. Metro: M1B M3. Minibüs / Dolmuş: A-31. Taksi: 16 Şub 2024

Bahçelievler Devlet Hastanesi hangi durakta inilir?

M1A hat numaralı metro ile Ataköy-Şirinevler durağında ya da Bahçelievler veya Şirinevler metrobüs durağında inerek aşağıda belirtilen otobüs veya minibüslere binerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi hangi metrobüs durağında?

Şişli bölgesinde bulunan Türkiye Hastanesi konumuna en yakın metrobus durağı hangisidir? Şişli Türkiye Hastanesi konumuna en yakın metrobus durağı Çağlayan. 4 dk yürüme mesafesindedir.

Esenyurt Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

76D, İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi adresine giden son Otobüs.


Samsun Atasam Hastanesi hangi Otobüs gider?

26/17, Merkez bölgesinde bulunan Samsun Atasam Hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

146, Bakirköy bölgesinde bulunan Bakırköy - Bahçelievler Minibüsü konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:21 civarında buradan geçer.

Bakırköy Bahçelievler hangi otobüs gider?

Türkiye'nin İstanbul şehrinde hizmet veren 52 kilometre (32 mi) uzunluğunda ve 44 istasyona sahip olan Metrobüs sisteminde; doğu-batı aksında Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Cevizlibağ, Avcılar Merkez - Üniversite Kampüsü ve Beylikdüzü Son durak kalkış/varışlı olarak günün 24 saati sefer yapan 6 hat bulunmaktadır.

Kaç Metrobüs durağı var?

Metrobüsler; Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Beyoğlu, Kağıthane, Şişli, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinden geçmektedir. Bu ilçelerin çevresinde bulunan semtlere de metrobüsle ulaşım sağlama imkanı bulunmaktadır.

Metrobüs hangi ilçelerden geçiyor?

Metrobüs hakkında gerçekler

Bu Metrobus hattı, (Kadıköy) Söğütlüçeşme durağından başlıyor ve (Büyükçekmece)Beylikdüzü Sondurak durağında sona eriyor. 49 km'lik alanı kapsıyor ve 43 durağı bulunuyor.


Metrobüs nereden kalkıyor?

303A, Esenyurt bölgesinde bulunan Beylikdüzü Devlet Hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Esenyurt hangi metrobüs gider?

A-43, İstanbul bölgesinde bulunan Esenyurt Devlet Hastanesi konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

Samsun Otogarı'na otobüsle nasıl ulaşılır? Şehir içerisinde otogara ulaşım sağlayan tek bir belediye otobüsü vardır. 24 numaralı Fakülte – Otogar hattını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Devlet Hastanesine hangi minibüs?

Samsun merkezden Atakum'a ulaşım yapmak için 13, 15/17 nolu toplu taşıma araçları tercih edilebilir.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

METRO İLE BAŞAKŞEHİR METROKENT DURAĞINDA İNİP 146BA , 146B, 146E, 146M, 78B, 78F, 78Ş, 89C, 98, 98H, MK21 İETT OTOBÜS HATLARI İLE HASTANEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Samsun Otogar hangi Otobüs gider?

Bahçelievler Metrobüs İstasyonu, İstanbul'da İETT tarafından işletilen Metrobüslere hizmet veren ve Temmuz 2009'da hizmete giren metrobüs istasyonudur. İstasyon yol tarifi, Bahçelievler'in Merkez Mahallesi ile Bakırköy'ün Zuhuratbaba Mahallesi arasında üzerinde yer almaktadır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL