78ZB nereye gidiyor?

78ZB nereye gidiyor? 78ZB nereye gidiyor?, 78ZB hangi duraklardan geçiyor?, Başakşehir Zeytinburnu hangi otobüs gider?, 78 E nereye gidiyor?, 78 C nereye gider?, 78f hangi duraklardan geçiyor?

78ZB nereye gidiyor?

78ZB FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - ZEYTİNBURNU.

78ZB hangi duraklardan geçiyor?

78ZB FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - ZEYTİNBURNU.

Başakşehir Zeytinburnu hangi otobüs gider?

78ZB FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - ZEYTİNBURNU Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 78ZB hattı da birçok duraktan geçer.

78 E nereye gidiyor?

78E otobüs hattı (Başakşehir Metrokent -Merkez Kayaşehir), Başakşehir Metrokent - Son Durak Yönü durağından başlayıp Merkez Kayaşehir - Bakirköy Yönü durağına gidene kadar 51 duraklar geçiyor.

78 C nereye gider?

78C otobüs hattının ilk durağı Yunus Emre Mahallesi - Peron Yönü olup son durağı Fenertepe Peronlar - Yenibosna Yönü durağıdır. 78C (Yunus Emre Mahallesi - Fenertepe), her gün çalışıyor.

78f hangi duraklardan geçiyor?

Zeytinburnu Metrobüs İstasyonu, İstanbul'da İETT tarafından işletilen Metrobüslere hizmet veren ve 17 Eylül 2007'de hizmete giren metrobüs istasyonudur. Güngören'in Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi ile Bakırköy'ün Osmaniye Mahallesi arasında üzerinde yer almaktadır.

79f hangi duraklardan geçiyor?

98 FENERTEPE/BAŞAKŞEHİR - BAKIRKÖY Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 98 hattı da birçok duraktan geçer.

Metrobüs Zeytinburnuna gider mi?

146F FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR-BAHÇEŞEHİR.

Zeytinburnuna hangi metro gidiyor?

78 otobüs hattının ilk durağı Eminönü - Sahil Yönü olup son durağı Başakşehir Metrokent - Son Durak Yönü durağıdır. 78 (Eminönü -Başakşehir Metrokent), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 78 hattında 49 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 56 dakika.

Bakırköy Başakşehir hangi Otobüs gider?

146B BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – EMİNÖNÜ İETT OTOBÜSLERİ BAŞAKŞEHİR 4.ETAP DURAĞINDA İNEREK HASTANEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. MİNİBÜS İLEŞİRİNEVLER MİNİBÜS DURAKLARINDAN HAREKET EDEN BAŞAKŞEHİR 4.ETAP MİNİBÜSLERİ İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Başakşehir Bahçeşehir e hangi otobüs gider?

78C otobüs hattı (Yunus Emre Mahallesi - Fenertepe / Ring), Su Kemeri - Avrupa Konutlari Yönü durağından başlayıp Yunus Emre Mahallesi - Peron Yönü durağına gidene kadar 61 duraklar geçiyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği