30m nereye gidiyor?

30m nereye gidiyor? 30m nereye gidiyor?, 30M hangi duraklardan geçer?, 30 A nereye gider?, 30d hangi duraklardan geçiyor?, Beşiktaş otobüs durakları nereye taşındı?, 30M Beşiktaşa gider mi?

30m nereye gidiyor?

30M (İETT) 30M otobüs hattının ilk durağı Beşiktaş Peronlar olup son durağı Beşiktaş Peronlar durağıdır. 30M (Beşiktaş Peronlar-Beşiktaş Peronlar), her gün çalışıyor.

30M hangi duraklardan geçer?

30M (İETT) 30M otobüs hattının ilk durağı Beşiktaş Peronlar olup son durağı Beşiktaş Peronlar durağıdır. 30M (Beşiktaş Peronlar-Beşiktaş Peronlar), her gün çalışıyor.

30 A nereye gider?

30A otobüs hattının ilk durağı Beşiktaş Peronlar olup son durağı Beşiktaş Peronlar durağıdır. 30A (Beşiktaş Peronlar-Beşiktaş Peronlar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 30A hattında 22 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.

30d hangi duraklardan geçiyor?

Beşiktaş Meydanı'nda yapılacak düzenleme kapsamında sahil kenarındaki otobüs durakları Barbaros Bulvarı'na, Levent yönüne giden otobüs ve minibüslerin yanına taşınacak. Proje kapsamında Beşiktaş Meydanı'ndaki yeşil alanların kapsadığı alan da genişletilecek.

Beşiktaş otobüs durakları nereye taşındı?

BŞK/1, Şişli bölgesinde bulunan 30M Beşiktaş - Mecidiyeköy konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır.

30M Beşiktaşa gider mi?

M2, Şişli bölgesinde bulunan 30M Beşiktaş - Mecidiyeköy konumuna giden son Metro aracıdır.

30M mecidiyeköye gider mi?

30M otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.

30M kaçta başlıyor?

30A BEŞİKTAŞ - MECİDİYEKÖY Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır.

30A metrobüse gidiyor mu?

METRO İLE BEŞİKTAŞ'A ULAŞIM

Metro kullanarak Beşiktaş'a ulaşım sağlamak isteyenler bindikleri en yakın metro hattından Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak oradan Taksim durağında inip Taksim'den ya da Şişli- Mecidiyeköy durağında inip oradan Beşiktaş'a giden otobüslere binerek ulaşım sağlayabilirler.


Beşiktaşa metro ile nasıl gidilir?

130Ş Hattı

130Ş otobüs hattı (Şifa Sondurak -Kadiköy), Şifa Sondurak - Sondurak Yönü durağından başlayıp Kadıköy - Rihtim2 durağına gidene kadar 73 duraklar geçiyor.


130ş nereye gidiyor?

Beşiktaş Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M7 hattında bulunan Beşiktaş Meydanı altında, Barbaros Bulvarı, Dolmabahçe Caddesi ve Çırağan Caddesi'nin tam kesiştiği noktada yer alan bir yeraltı metro istasyonudur.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL