39d Otobüs Durakları

39d Otobüs Durakları 39d Otobüs Durakları, 39D nereye gidiyor?, 39y hangi duraklardan geçiyor?, 39O hangi duraklardan geçiyor?, Alibeyköy Yenikapı hangi otobüs gider?, 39D ne zaman gelecek?

39D nereye gidiyor?

39D otobüs hattının ilk durağı Yeşilpinar - Son Durak 49y-99 Yönü olup son durağı Yenikapi Etkinlik Alani - Eminönü Yönü durağıdır. 39D (Yeşilpinar -Yenikapi Etkinlik Alani), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 39D hattında 45 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 55 dakika.

39y hangi duraklardan geçiyor?

47A ALİBEYKÖY CEP OTOGARI - YENİKAPI Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 47A hattı da birçok duraktan geçer.

39O hangi duraklardan geçiyor?

39Y (İETT)

39Y otobüs hattının ilk durağı Vezneciler olup son durağı Yeşilpinar - Son Durak39d39o39y47 Yönü durağıdır.


Alibeyköy Yenikapı hangi otobüs gider?

Metro ile Alibeyköy Cep Otogarı'na Ulaşım Kolaylığı

Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı güzergâhında bulunan Alibeyköy istasyonu kullanan yolcular, yürüme mesafesinde olan otogara kısa zamanda ulaşabiliyorlar.


39D ne zaman gelecek?

İstanbul Alibeyköy Otogarı hangi semtte? İstanbul Alibeyköy Otogarı, İstanbul'un Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mahallesi'nde yer alır.

Eyüp Sultan hangi Otobüs gider?

Alibeyköy Metro İstasyonu, İstanbul metrosu'nun M7 (Yıldız - Mahmutbey) Metro Hattı'nda yer alan ve 28 Ekim 2020'de hizmete giren viyadük üzerindeki metro istasyonudur.

36AY nereden geçiyor?

Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

Yeşilpınar'a hangi otobüs gider?

29D (İETT)

29D otobüs hattının ilk durağı Ferahevler - Son Durak Yönü olup son durağı Kabataş - Beşiktaş Yönü durağıdır. 29D (Ferahevler -Kabataş), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 29D hattında 43 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.


39Y nereden kalkıyor?

TM17 SULTANGAZİ - GAZİ - ALİBEYKÖY.

39o Yeşilpınar Otogar iett sefer saatleri 39o saat kaçta kalkıyor 39o durakları?

T5 Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı

37y hangi duraklardan geçiyor?

Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilrsiniz.

35c hangi duraklardan geçiyor?

İETT 36AY otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)

36AY otobüs hattı (Arnavutköy Peronlar -Yenibosna Metro), Arnavutköy Peronlar - Arnavutköy Yönü durağından başlayıp Yenibosna Metro - Son Durak(36cy) Yönü durağına gidene kadar 58 duraklar geçiyor.


Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği