Zara Wonder Rose kokusu nasıl?

Zara Wonder Rose kokusu nasıl? Zara Wonder Rose kokusu nasıl?, Zara Wonder Rose Parfüm kokusu nasıl?, Zara Wonder Rose hangi parfüme benziyor?, Wonder Rose zara ne kadar?, Zara Gardenia nasıl bir koku?

Zara Wonder Rose kokusu nasıl?

Bu koku şeftali, kırmızı meyve notaları ve özel ışıltılı bir cazibe katan tutti frutti esintileriyle bezenmiş meyve kokteylinin tüm cazibesini ortaya koyuyor. Sonsuz bir bağımlılık gücüne sahip vanilya ve Hindistan cevizinin kremsi notalarıyla sarmalanan Arap yasemin çiçeği.

Zara Wonder Rose Parfüm kokusu nasıl?

Bu koku şeftali, kırmızı meyve notaları ve özel ışıltılı bir cazibe katan tutti frutti esintileriyle bezenmiş meyve kokteylinin tüm cazibesini ortaya koyuyor. Sonsuz bir bağımlılık gücüne sahip vanilya ve Hindistan cevizinin kremsi notalarıyla sarmalanan Arap yasemin çiçeği.

Zara Wonder Rose hangi parfüme benziyor?

+ ZARA WONDER ROSE EDT 100 ML (3.4 FL.OZ). GARDENIA: Büyüleyici ve ipeksi beyaz çiçeklerin kokusunu alacağınız bir eau de parfum. Gardenya; şeftali ve frambuazın meyvemsi evreninde portakal çiçeği ve kahve kokularına romantik bir hava katıyor.


Wonder Rose zara ne kadar?

Büyüleyici esanslar: Zara Wonder Rose Eau De Toilette 90 Ml. Yüksek ücretler ödemeden harika kokular bulabilmek artık çok kolay. Dior J'Adore'un muadili olarak piyasaya çıkarılan Zara Wonder Rose Eau De Toilette 90 Ml de onlardan biri!

Zara Gardenia nasıl bir koku?

Zara Wonder Rose Edt 90 ml Kadın Parfüm ürününün 2 farklı mağaza içerisinden en ucuz teklifi 719,00'dir. Zara Wonder Rose Edt 90 ml Kadın Parfüm ürününün son 12 aydaki fiyat değişimlerini sayfamızdan kontrol edebilir ve ürüne ait fiyat trendini takip edebilirsiniz.

Zara Wonder Rose parfüm şekerli mi?

Büyüleyici ve ipeksi beyaz çiçeklerin cezbedici kokusu. Şeftali ve ahududunun meyvemsi evreninde portakal çiçeği ve kahve kokularına gardenya ile ateşli bir katman ekleniyor.

Wonder Rose ne kokusu?

Wonder Rose'u deneyenler benzer şekilde olumlu bir koku deneyimi için umutku olabilirler. Hafif ve geçici ama ne yazık ki çok yapışkan tatlı bir parfüm. Üst nota çok meyveli.

Zara Wonder Rose hangi markanın muadili?

ARMUT, KIRMIZI ORMAN MEYVELERİ VE VANİLYA NOTALARI SAÇAN KOKU. FEMİNEN, YUMUŞAK VE KALICI BİR KOKU. Ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Wonder Rose hangi parfüm?

Çok sevilen Dior J'Adore artık herkes için ulaşılabilir.

Zara'nın çıkardığı Rose Gold benzer içeriğiyle Dior'u aratmıyor.


Wonder Rose Summer nasıl kokuyor?

ZARA WONDER ROSE EAU DE TOILETTE 90 ML (3,0 FL. OZ). Şeftali, kırmızı meyve notaları ve özel ışıltılı bir cazibe katan tutti frutti esintileriyle bezenmiş meyve kokteylinin tüm cazibesini ortaya koyuyor. Sonsuz bir bağımlılık gücüne sahip vanilya ve hindistan cevizinin kremsi notalarıyla sarmalanan Arap yasemin çiçeği.

Zara parfum kokuları kalıcı mı?

Meyve, yasemin ve vanilya notaları saçan koku. Taze, ferah ve büyüleyici bir koku.

Zara Red Vanilla nasıl bir koku?

Yoğun kokuları sevenler de Zara Femme Intense şişesini tercih edebilir. Zara parfüm içeriği sayesinde hem uzun süre kalıcı hem de yoğun olduğu için gün içinde tekrar tekrar sıkmanıza gerek kalmaz.

Zara Gardenia içinde ne var?

Çiçeksi ve tatlı notalarla sofistike, sıcak ve baharatlı bir koku. Zarif süsen ve kırmızı şakayık çiçeklerinden oluşan canlı buket, mandalinanın meyvemsi notaları ve vanilya notalarıyla birleştikten sonra tatlı ve zarif ahududu esintisiyle buluşuyor.

Zara Hypnotic Vanilla neyin muadili?

GARDENIA: Büyüleyici ve ipeksi beyaz çiçeklerin cezbedici kokusu. Şeftali ve ahududunun meyvemsi evreninde portakal çiçeği ve kahve kokularına gardenya ile ateşli bir katman ekleniyor. ORCHID: İnci çiçeği ve gülün taze ve ferah çiçeksi notalarını ortaya çıkaran cazibeyle dolu bir koku.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği