Urban şampuan fiyatı

Urban şampuan fiyatı Urban şampuan fiyatı, Urban Care Şampuan neye iyi gelir?, Urban şampuan hangi markette var?, Urban hangi markaya ait?, Urban şampuan bitkisel mi?, Urban Care şampuan Türk malı mı?

Urban Care Şampuan neye iyi gelir?

- Dökülme karşıtı ve güçlendirici etkili saç bakım şampuanıdır. - Saçları nazikçe temizler. - İçeriğindeki Biotin & Keratin sayesinde saçlarınızın doğal yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. - Geliştirilmiş formülü ile saçları nemlendirerek daha yumuşak ve canlı kalmasını sağlar.

Urban şampuan hangi markette var?

Mağaza veya A101 KAPIDA'dan satın alabilirsiniz.

Urban hangi markaya ait?

Yerli saç bakım markası Urban Care, çok yakında vücut bakım pazarına da girecek. Selen Kozmetik bünyesinde, vegan ilkelere bağlı üretim ile 15 ülkeye ihracat yapan markanın kurucusu Selen Yorgun Tavit, Urban'ın 7 senelik başarı yolculuğunu anlattı.


Urban şampuan bitkisel mi?

İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Silikon ve paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Urban Care şampuan Türk malı mı?

Urban Care, kısa sürede yerli bir marka olarak global devlerle kişisel bakım marketlerinin satış sıralamasında yarışır hale geldi.

Urban şampuan hangi ülkenin?

Urban Care'i raflarda gören insanlar ithal sanıyor. Oysa bu yerli saç bakım markasını 2014'te yaratarak yüzde 100 ithalatçı olan şirketimizi 2014'te dönüştürdük. 15 ülkeye ihracata başladık.” Bu sözler Urban Care markasını yaratan Selen Kozmetik'in CEO'su Selen Yorgun Tavit'e ait.

Urban tuzsuz şampuan mı?

Urban Care Argan Oil şampuan çok kabaran, elektriklenen, mat görünümlü saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Urban Macadamia şampuan kıvırcık, kolay kırılan ve yıpranmış saçlar için formüle edilmiştir. Urban tuzsuz şampuan parabensiz formülü ile saçlara en iyi bakımı sağlar.

Urban Care içeriği temiz mi?

İçeriği ise tamamen vegan olan Urban Care bakım ürünleri kesinlikle paraben, silikon ve sülfat içermiyor. Ayrıca üretim ve ürünlerin test aşamasında da hiçbir hayvan testi kullanılmıyor.

Urban erkekler kullanabilir mi?

Urban Care Şampuan ile Etkili Bakım

Hem kadın hem de erkeklerde genel bir saç problemi olan dökülmeyi hedef alan bu seri, saç köklerinin güçlenip canlanmasına yardım eder.


Urban şampuan saç uzatır mı?

Dökülmeyi azaltmaya ve saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki mentol sayesinde saç diplerini derinlemesine ferahlatır.

Urban nerede satılıyor?

Urban Care ürünlerini Watsons'ta uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Urban Care şampuan kim üretiyor?

Selen Kozmetik, Urban Care markası ile tüpte saç bakım ürünleri serisi üretiyor ve Şubat ayından itibaren satışa çıkıyor.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL