Tom Ford Tobacco Vanille nasıl bir koku?

Tom Ford Tobacco Vanille nasıl bir koku? Tom Ford Tobacco Vanille nasıl bir koku?, Tom Ford Tobacco Vanille hangi mevsim?, Tom Ford Tobacco Vanille erkek parfümü mü?, Tom Ford Tobacco Vanille kaç yaş için uygundur?, Tobacco kokusu nedir?

Tom Ford Tobacco Vanille nasıl bir koku?

Tom Ford Tobacco Vanille notaları ile, sıcak, tatlı ve balsamik notaların eşsiz kombinasyonunu yansıtmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için unisex bir parfüm olarak tasarlanmış olan Tobacco Vanille parfümün kalıcılığı ve koku yayılımı çok yüksektir.

Tom Ford Tobacco Vanille hangi mevsim?

Tom Ford Tobacco Vanille notaları ile, sıcak, tatlı ve balsamik notaların eşsiz kombinasyonunu yansıtmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için unisex bir parfüm olarak tasarlanmış olan Tobacco Vanille parfümün kalıcılığı ve koku yayılımı çok yüksektir.

Tom Ford Tobacco Vanille erkek parfümü mü?

Harika bir unisex ve rafine edilmiş kış parfümü.


Tom Ford Tobacco Vanille kaç yaş için uygundur?

Tom Ford erkek parfümleri içerisinde yer alan kokulardan biri de Tom Ford Tobacco Vanille parfüm oluyor.

Tobacco kokusu nedir?

başıma bir iş gelmeyecekse beğenmediğim kokudur. içindeki tütün notası çok acı geldi bana. sıktıktan 1-2 saat sonraki koku ise çekilebikir. bir bayana asla önermem ama hoş,klas bir erkek kokusu olabilir. o erkek 50 yaş üzerinde ise. yirmili yaşlarda asla kullanmayınız efendim.

Tom Ford Tobacco Vanille güzel mi?

Lavanta, anason, tütün, vanilya, paçuli, ud notalarının etkileyici harmanı ile evinizin atmosferini benzersiz bir şekilde değiştirmenize yardımcı olur.

Tom Ford Tobacco Vanille içinde ne var?

Yazın kesinlikle kullanmayın derim, kışlık, ağır bir parfüm. İlk sıktığınızda tütün kolanyası gibi kokuyor ancak yarım saat sonra oturunca gerçekten koku ortaya çıkıyor. Bu parfümler yaklaşık 5 yıl gidiyor o sebepten aldığınız parfümün ne kadar ömrü kaldığını batch kodundan sorgulayabilirsiniz.

Tom Ford Tobacco Vanille kalıcı mı?

Tom Ford, modern ve gösterişli bir izlenim için klasik bir parfümü kremsi vanilya, kuru meyve akortları ve tatlı ağaç özü ekleyerek yeniden yarattı. Parfüm Notası : Başlıca Notalar: Tütün Yaprağı, Tütün Çiçeği, Zencefil, Baharat Notaları, Hint baklası, Vanilya, Kakao, Meyve Akordu, Tatlı Ağaç Özü.

Tom Ford Tobacco Vanille yaz mı kış mı?

Hem erkekler hem de kadınlar için unisex bir parfüm olarak tasarlanmış olan Tobacco Vanille parfümün kalıcılığı ve koku yayılımı çok yüksektir. Kış aylarında kullanmanızı tavsiye ettiğimiz Tom Ford Tobacco Vanille içeriği ile sofistike, lüks ve kalıcı bir koku kullanmak isteyenler için mükemmel seçeneklerden biridir.

Tobacco Vanille ne demek?

ilk sıkıldığında ağır bir koku gibi hissettiren uzun süre sonra ağırlıklı olarak tütün kokusunun kalıcı olduğu,dışarıdan birinin özellikle sigara içenlerin parfümün içeriğindeki tütünü kolayca anlayabildiği kışın kullandığım parfüm.

Tom Ford yazın kullanılır mı?

Tobacco Vanille, havananın pahalı purolarının ve heyecan verici baharatlarının kokusuyla dolu olduğu İngiliz "beyler kulübü"dür. Parfüm, zenginlik, lüks ve refahın kusursuz bir sembolü haline geldi. Kokunun adı, bileşimini oluşturan iki ana bileşenden gelir: tütün ve vanilya.

Tom Ford Tobacco Vanille kadın mı?

Tom Ford erkek parfüm bu markaya ait en önemli ürünler içinde yer alır. Tom Ford rose prick 100 ml Edp yaz mevsiminde kullanım için uygun ve hafiftir.

Tom Ford unisex mi?

Tom Ford Tobacco Vanille Edp 50 Ml Kadın Parfüm.

Tom Ford Black Orchid Afrodizyaklı mı?

Kalıcı Kokulara Sahip Tom Ford Black Orchid Trendyol'da!

Her notası ayrı his uyandıracak zengin içeriğiyle Tom Ford Black Orchid indirimli unisex parfüm tercihleriniz için tavsiye edilir.


Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği