Eskişehir Sular İdaresi Telefon Numarası

Eskişehir Sular İdaresi Telefon Numarası Eskişehir Sular İdaresi Telefon Numarası, Eskişehir su arıza numarası kaç?, Alo 185 iski nedir?, Eskişehir sular idaresi hangi günler açık?, Eskişehir su aboneliği nasıl kapatılır?, Su arızası için nereyi aramam lazım?

Eskişehir su arıza numarası kaç?

Arıza şikayetleri için başvuru nasıl yapılır? Abone arızayı, ALO 185 no'lu telefona bildirir. Şehir dışından aramak istediğiniz zaman 0222 alan kodu ile 1851851 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Alo 185 iski nedir?

İSKİ ALO 185 Çağrı Merkezi ile;

- T.C. Kimlik No Güncelleme gibi konularda kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Alo 185 servisine ALO 153 İBB Beyaz Masa hattı aracılığı ile de ulaşılabilmektedir.


Eskişehir sular idaresi hangi günler açık?

Abonenin kendisinin 3 gün önce, Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Abone Servisine kimlik fotokopisi ile başvurarak kapatma dilekçesi doldurması gereklidir. 3 gün içinde ekiplerimiz tarafından su kesilip, sayaç üzerindeki son işar alınır ve yerine EKS takılır.

Eskişehir su aboneliği nasıl kapatılır?

Tüm arıza kayıtlarında su abone numarası verilmesi gerekmektedir. 185 Arıza İhbar Servisini aramadan önce su abone numaranızı mutlaka yanınızda bulundurunuz ve güncel adresinizi mahalle, cadde, sokak ve bina numarası olarak bildiriniz.

Su arızası için nereyi aramam lazım?

Alo 185 Çağrı Merkezimizi arayan abonelerimiz, herhangi bir sesli yanıt sistemiyle oyalanmadan direkt Çağrı Operatörlerimizle görüşme imkanına sahiptir.

Su arızası için hangi numarayı aramamız lazım?

yapabilirsiniz. ÖNEMLİ BİLGİLER: Güncel Abonelik ve Teminat Bedellerini www.iski.gov.tr internet adresimizden veya ALO 185 servisimizden öğrenebilirsiniz.

İSKİ müşteri hizmetleri numarası kaç?

ESKİ Abone İşleri Merkezi, vatandaşlarımızın bekleme süresini azaltmak ve hafta içi çalışan kesimlerin işlerini hafta sonu yapabilmelerini sağlamak amacıyla, hafta içi kesintisiz olarak, 08.00-17.00 saatleri arasında, Cumartesi günü ise 08.00-13.00 saatlerinde hizmet vermeye başladı.

İSKİ müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İstanbul Büyük Şehir Belediyesine bağlı müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğini haiz bir kuruluştur.

1 metreküp su kaç para?

İLK ABONELİK İŞLEMLERİ; Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alınacak abonelik dosyası ile birlikte Abone İşleri Daire Başkanlığına müracaat edilmesi gerekmektedir. (Su sayacının tesisata bağlı, olması durumunda sayaç bilgilerinin beyan edilmesi, komşu abone tesisat numarasının beyan edilmesi.)

Eskişehir sular idaresi saat kaçta açılıyor?

Abonelik İptal İşlemleri;

Abonelik iptali yaparken sayaç içerisinde bulunan son endeksinbeyan edilmesi zorunludur. Abonelik sözleşmesi iptalinde ŞUSKİ abone işleri Servisine Nüfus cüzdan fotokopisi ve abone no ile başvurarak iptal işlemini gerçekleştirebilir.


Sular idaresi nereye bağlı?

Abone olurken hangi evraklar gerekli? Mesken aboneleri için kimlik, kira kontratı veya tapu fotokopisi, DASK(zorunlu deprem sigortası), ikametgah. İşyerleri için kira sözleşmesi veya tapu, şahıs adına ise vergi levhası, açma ruhsatı, kimlik fotokopisi.

Eskişehir su Aboneliği nereden yapılır?

Borçlarını süresi içerisinde ödemeyen abonelere 7 gün zarfında borçlarını ödemelerini bildiren ihbarname verilir. 7 günün sonunda borcunu ödemeyenlerin suyu kapatılır ve borcu yasal takibe alınarak tahsil edilir.

Su aboneliğini iptal etmek için ne gerekli?

Bu nedenle tahliye ettiğiniz aboneliğin suyunu kapattırıp ilişiğini kesmeyi unutmayınız ! Su borcunu süresi içinde ödemeyen abonelerin suyu kesilir, borcu ödedikten sonra kapama ve açma ücreti alınarak açılır.

Eskişehir su aboneliği nasıl açılır?

Su faturanızdaki abone no öğrenmek için adınıza hanenize gelen su faturanızın üzerinden ulaşabilirsiniz. Elinize aldığınız su faturanızın en üst kısmında bazı su müdürlüklerine göre değişse de genelde sayaç no ve abone no yazmaktadır. Elinizde fatura bulunduğu sürece abone no ya istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Su abonelik ücreti 2024 ne kadar?

Ayrıca Alo 185 servisine ALO 153 İBB Beyaz Masa hattı aracılığı ile de ulaşılabilmektedir.

Su borcu ödenmezse ne zaman kesilir?

ALO 185 ÇAĞRI MERKEZİ

Yapılan bu çalışmalar ile abonelerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.


Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği