Balıkesir Ses Turizm Telefon

Balıkesir Ses Turizm Telefon Balıkesir Ses Turizm Telefon, Ses Turizm kime ait?, Ses Turizm nerelere gidiyor?, Ses Turizm ne zaman kuruldu?, Ebru Kıyaker kim?, Kamil Koç otobüs Firması kime ait?

Ses Turizm kime ait?

İlk seferini Ankara ile Yozgat arasında gerçekleştirmiş olan Ses Turizm, Yozgat'ın en büyük ve en köklü otobüs firmasıdır. Daima bir adım önde sloganıyla yolcularına hizmet veren firma, yenilikçi anlayışı ve çağdaş vizyonuyla Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından biri olmuştur.

Ses Turizm nerelere gidiyor?

Ses Turizm Başlıca Hangi Şehirlere Gidiyor? Ses Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur şehirlerine sefer düzenlemektedir.

Ses Turizm ne zaman kuruldu?

Ses Turizm Hakkında

1960 yılında Yozgat merkezli olarak faaliyete başlayan şirket, o yıllardan itibaren şehir halkına hizmete devam ediyor.


Ebru Kıyaker kim?

Başkent Turizm Hakkında

Yolcu taşımacılığı sektörünün ender örneklerinden biri olarak firmanın kurucusu bir kadın. Ebru Kıyaker'in kurduğu firma kuruluşundan kısa bir zaman dilimi geçmesine rağmen başarılı oldu.


Kamil Koç otobüs Firması kime ait?

Kâmil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923'te yük taşımacılığına başlayan Kâmil Koç tarafından, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek üzere 1926'da Bursa'da kurulan otobüs şirketi.

Kanberoğlu firması nereye ait?

1969 yılında kurulmuş olan Kanberoğlu Turizm, Trabzon temelli bir otobüs firması olarak faaliyet göstermektedir.

Obilet kime ait?

Obilet.com firması, Nisan 2012 tarihinde Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulmuştur. Firma genel merkezi ise İstanbul'dadır.

Kaç tane otobüs firması var?

Günümüzde Türkiye'de 277 kayıtlı şehirlerarası otobüs firması bulunmaktadır ve yazlık ve kışlık sezonlarda bu rakam 30+- değişkenlik göstermektedir.

Kamil Koç kim satın aldı?

Türkiye'nin ilk otobüs firması, Kamil Koç'un yüzde 100'ü 65 milyon dolara “Actera Group” adlı şirkete satıldı. Actera'nın kurucusu ve tepe yöneticisi İsak Antika adında bir Yahudi.

Ses turizme ne oldu?

Kamil Koç, Yozgat merkezli Ses Turizm ve Gülen Turizm otobüs firmalarını çatısı altına aldığını duyurdu. Şirket böylece Yozgat kalkışlı ve varışlı seferlerine İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Eskişehir'i eklemiş oldu.

Buzlu hangi firmaya ait?

Eskişehir temelli olan turizm şirketi, İzmir'den Bilecik'e, Kütahya'dan Çorlu'ya, İstanbul'dan Ankara'ya, ülkemizin dört bir yanına otobüs seferi düzenlemektedir.

Lüks Erova nereye ait?

Lüks Erova Turizm, 1990 yılından dört adet girişimci tarafından kurulmuştur. Tokat Erbaa ilçesinde kurulan bu firmanın kurucu üyeleri arasında Muammer Bostancı, Zeki Bostancı, Ufuk Gencer ve Ruhi Uslu yer almaktadır.

Lider otobüs firması nereye bağlı?

Lider Turizm, 1989 yılında Çorum Kargı merkezli olarak kuruldu.

Telefon Nereden nereye?

0850 885 1058 Neredennereye iletişim kanalını arayarak firma ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Kâmil Koç israil malı mı?

Türkiye'nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 1926 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç'un müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.

Kâmil Koç aslen nereli?

1901 yılında Bilecik'in Pazarcık (Pazaryeri) ilçesinde doğan Kâmil Koç, İnönü ve Sakarya Meydan muharebeleri yıllarında babasını kaybedince Rüştiye ikinci sınıfı terk edip zorlu mücadelesine başlıyor. Kâmil Koç askere gidinceye kadar kardeşleriyle birlikte çiftçilik yapıyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği