Sansiro e177 hangi parfüm?

Sansiro e177 hangi parfüm? Sansiro e177 hangi parfüm?, Sansiro E 170 Hangi parfüm?, Sansiro k 278 Hangi parfüm muadili?, Sansiro E 157 Hangi parfüm?, Sansiro e72 hangi parfüm?, Sansiro parfüm kalıcı mı?

Sansiro e177 hangi parfüm?

Cevap: Merhabalar, Victor Rolf Spicebomb muadilidir efendim.

Sansiro E 170 Hangi parfüm?

Cevap: Merhabalar, Victor Rolf Spicebomb muadilidir efendim.

Sansiro k 278 Hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhabalar, Gucci Flora Gorgeous Gardenia muadilidir efendim.


Sansiro E 157 Hangi parfüm?

Sansiro E-157 Eryos Parfüm 50 ml. Üst notalarda nane, yeşil elma, baharatlı, odunsu, vanilya, meşe yosunu, atlas sedir ağacı, virjinya sedir ağacı, vetiver, madagaskar vanilya, tonka fasülyesi, sardunya, ambroksan ile birleşmiştir. Güçlü tutkulu ve kendisinin efendisi bir erkeğin parfümüdür.

Sansiro e72 hangi parfüm?

Sansiro E-72 Erkek Parfüm 50ml Edp Koku Grubu Fresh Chypre Temel Akorları Odunsu, meyveli, yeşil, aromatik, paçuli, taze, dünyevi, balzamik, Kozalaklı, Ilık baharatlı Üst Notaları Yeşil Elma Orta Notaları Çam ağacı Alt Notaları Paçuli, Vetiver Cilt Tipleri Tüm cilt tipleri için uygundur.

Sansiro parfüm kalıcı mı?

Sansiro E-18 Erkek Parfüm, özel notaları sayesinde diğer parfümlere göre daha kalıcı etki gösterir. Gece kullanımı için son derece ideal bir parfümdür. Ağır bir parfüm olması sebebi ile çok sık tazelenmesi gerekmez ve gün içinde defalarca yeniden sıkılması önerilmez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Sansiro e 70 Hangi parfüm?

Sansiro E-70 Giorgia Armani Black Code Parfüm 50 ml.

Sansiro e13 hangi koku?

Sansiro E-13 Erkek Parfüm, egzotik ağaç kokularının ve paçulinin keskin etkisini turunçgiller sayesinde ferah bir hale dönüştürüyor. Tüm cilt tipleri için uygundur. Günlük kullanıma uygundur. Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

Sansiro 261 Hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhabalar, Jean Paul Gaultier Scandal muadilidir efendim.

Sansiro k112 hangi koku?

Sansiro K 112 spontane güzelliği ve sonsuz özgürlüğü sembolize ediyor. Sadeliğinden ödün vermeyen şehirli bayanın çiçeksi ve pudralı kalıcı kokusu. Üst notalarda biber, frezya ve bergamot. Orta notalarda menekşe, yasemin, helyotrop, gül ve hibiskus.

Sansiro e 18 Hangi parfüm?

Sansiro E-18 Christian Dior Fahrenheit Parfüm 50 ml.

Sansiro e15 hangi koku?

Chocolate Parfüm 50 ml. * 32,39 TL den başlayan taksitlerle! Kakao özleri ve çikolata çeşitlerinden yapılmış çikolata tadında bir kokudur.

Sansiro E 155 Hangi parfüm?

Cevap: Merhabalar 212 menin muadilidir. Bu ürün Sansiro satıcısından alındı.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği