Özlem Akınözü

Özlem Akınözü Özlem Akınözü, Akın Akınözü ne okudu?, Ebru Şahin ve Akın Akınözü sevgili mi?, Miran Hangi dizi karakteri?, Ebru Şahin istanbullu gelinde oynadı mı?, Ebru Şahin'in eski sevgilisi kimdir?, Akın Akınözü şimdi hangi dizide oynuyor?

Akın Akınözü ne okudu?

Lise öğrenimini TED Ankara Koleji'nde tamamladıktan sonra yükseköğrenim için ABD'ye gitti. Kaliforniya Üniversitesi (Berkeley)'de Uygulamalı Matematik okudu. Yükseköğrenimi sırasında aldığı bazı dersler sonucu sanatla ilgilenmeye başladı ve oyuncu olmaya karar verdi.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü sevgili mi?

Bir kafeden çıktıktan sonra el ele poz veren ikiliden Ebru Şahin, Tekirdağ'da aile arasında yapılan nişan töreniyle ilgili olarak, "Çok güzel bir geceydi, keyifli geçti. Mutluyuz" açıklamasında bulundu.

Miran Hangi dizi karakteri?

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır. İlay Erkök Özel Röportajı Hercai dizisinin Yaren'i, İlay Erkök sorularımızı cevapladı.


Ebru Şahin istanbullu gelinde oynadı mı?

İlk kez, 2016 yılında Kan Parası filminde rol aldı. 2017-2018 yılları arasında İstanbullu Gelin, 2018 yılında ise Yasak Elma adlı dizilerde yer aldı. Asıl tanınırlığını 2019 yılında yayımlanmaya başlayan Hercai adlı dizide canlandırdığı Reyyan karakteri ile elde etti.

Ebru Şahin'in eski sevgilisi kimdir?

Cedi Osman'ın Ebru Şahin'den önce uzun yıllar ilişki yaşadığı isim Fenerbahçe genç bayan voleybol takımında oynamış olan Deniz Mergen çıktı. İşte, Cedi Osman'ın sporcu olan eski kız arkadaşı... Deniz Mergen Kimdir?

Akın Akınözü şimdi hangi dizide oynuyor?

Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora'nın başrollerinde yer aldığı Yaban Çiçekleri dizisinin çekimleri başladı Başrollerinde Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı, yönetmenliğini Zeynep Günay'ın üstlendiği ATV'nin yeni dizisi Yaban Çiçekleri'nin çekimleri başladı.

Hercai Miran kimin oğlu?

Zehra, Miran'ın Hazar'ın oğlu olduğunu öğrendi!

Hercai Gül Hanım neden ayrıldı?

Hercai dizisinde 50 bölüm boyunca rol alan çocuk yıldız Ebrar Demirbilek projeye veda etmeye hazırlanıyor. Demirbilek'in Mardin'deki çekimler nedeniyle eğitim hayatı aksadığı için bu kararın alındığı öğrenildi. Hercai dizisinde Gül Şadoğlu karakterine can veren Ebrar Alya Demirbilek henüz sadece 8 yaşında.

Hercai dizisinin konusu ne?

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

İstanbullu Gelin dizisi kimin hayatını anlatıyor?

Bir dönem Türkiye'yi kasıp kavuran Beyaz Kelebekler grubunun solistlerinden Ülkü Üst Sarpkan, bu hikayenin gerçek hayattaki esas kahramanı.

İstanbullu Gelin neden böyle bitti?

PEKİ NEDEN FİNAL YAPIYOR: Dizinin neden erken final yapacağı ise özellikle seyirciler tarafındam merak konusu olmuştu. Yapılan açıklamaya göre diziye yeni ve etkili konular bulunamadı, senaryo tıkandı.

İstanbullu Gelin dizisi nerede çekildi?

Dizinin Bursada geçtiği bilinse de dizi konağı İstanbul'un Beykoz semtinde bulunan Eski Kundura Fabrikası olarak bilinen plato alanında yer alıyor. Dizinin konak çekimleri İstanbul'da gerçekleştiriliyor fakat çeyiz alışverişi gibi sebepler için gidilen çarşı sahneleri Bursa çarşılarında çekilmiştir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği