Yeşil Deniz Oyuncuları

Yeşil Deniz Oyuncuları Yeşil Deniz Oyuncuları, Yeşil Deniz dizisi hangi köyde çekildi?, Yeşil Deniz Milenyum kimler var?, Yeşil Deniz kaç yılını anlatıyor?, Yeşil Deniz Yakut kim?

Yeşil Deniz dizisi hangi köyde çekildi?

Çekimler. Dizi, İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi'de çekilmiştir.

Yeşil Deniz Milenyum kimler var?

Dizinin başrollerinde Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın yer almaktadır. İlk etapta 10'ar bölüm hâlinde 3 sezondan oluşması planlanan dizide Emin Gürsoy, Nuri Gökaşan, Nalan Yavuz, Eren Can Vurucu, Simay Dal, Elvan Dişli, Şive Şenözen de rol almaktadır.

Yeşil Deniz kaç yılını anlatıyor?

Sımsıcak bir Ege hikayesi: Yeşil Deniz… Doksanlı yıllarda bir Ege kasabası hayal edin.

Yeşil Deniz Yakut kim?

TRT'de 3 bölümü yayınlanan dizinin oyuncuları, uzun ömürlü bir iş olması dileğinde bulundu. Yapımcılığını Alper Özgüner'in, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği TRT 1'de yayınlanmaya başlanan Yeşil Deniz dizisi, Ödemiş'in doğal güzelliklerini gözler önüne seriyor.


Yeşil Deniz hangi yöreye ait?

Yeşil Deniz'in sezon finalinde ayrılık ve hüzün var.

Yeşil Deniz hangi bölümde final yaptı?

TRT1'de ilk bölümü 7 Mayıs 2023'te yayınlanan Yeşil Deniz Milenyum dizisi büyük bir beğeni toplamış ve her geçen gün reyting rekorları kırmıştı. 7'den 70'e her kesimin izleyebileceği Ege dizisi Yeşil Deniz Milenyum tekrardan izleyici karşısına çıkıyor.

Yeşil Deniz Milenyum yeniden başlayacak mı?

Yeşil Deniz'in önceki bölümlerinde Yakut, Feridun tarafından kaçırılmıştı. Feridun'un elinden kurtulan Yakut sonunda kasabaya döndü. Yakut'u kasabada sürprizler bekliyordu. Dizinin yeni bölümünde İsmail bir veda konuşması yapıyor.

Yeşil Deniz Yakuta ne oldu?

O isimlerden birisi de Yeşil Deniz'in Süleyman'ı Mert Turak'tı. Ancak Mert Turak diziden ayrıldığını açıkladı, bu haber de sosyal medyada fanları adeta yıktı. Peki Yeşil Deniz'in Süleyman'ı Mert Turak diziden neden ayrıldı? Mert Turak, yeni sezonda ekranda yer alacak.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği