Al Sancak Dizisi Oyuncuları

Al Sancak Dizisi Oyuncuları Al Sancak Dizisi Oyuncuları, Al Sancak Nadia annesi kimdir?, Al Sancak neden final oldu?, Al Sancak hangi ilde çekildi?, Al Sancak filmi neyi anlatıyor?

Al Sancak Nadia annesi kimdir?

Al Sancak dizisinde Elizabeth'i (Nadya'nın annesi) Funda İlhan canlandırıyor. İzmir doğumlu Funda İlhan. 28 Haziran 1971 yılında dünyaya geldi.

Al Sancak neden final oldu?

Dizi, beklenen reytinglere ulaşamadığı için final kararı aldı. TRT 1, diziyi daha fazla devam ettirmek için gerekli şartların oluşmadığını açıkladı.

Al Sancak hangi ilde çekildi?

Dizinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor.

Al Sancak filmi neyi anlatıyor?

İşte Al Sancak dizisinin konusu. Al Sancak konusu nedir? Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik politikalarını gözden geçirmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğinin sınırın çok ötesinde başladığı yeni bir döneme girilir.


Al Sancak Nadia kim oynuyor?

Gülsim Ali İlhan Trt ekranlarında yayınlanan Al Sancak dizisinde Nadia karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Al Sancak Nadia nereli?

18 Şubat 1995 tarihinde Bulgaristan'ın en büyük 5. şehri Rusçuk'da dünyaya gelen Türk manken, dizi oyuncusu Gülsim Ali İlhan, Bulgaristan'da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır.

AlSancak dizisi neden yayından kaldırıldı?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin dünyadaki başarılarını konu alan Al Sancak, istenilen reyting oranlarına ulaşamamış ve sevilen için final iddiaları ortaya atılmıştı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bugün tüm dizi ekibine, diziye devam etmeme kararı alındığı iletildi.

AlSancak dizisi neden devam etmedi?

Al Sancak dizisi, Uğur Güneş, Gülsim Ali ve Nebi Taştan gibi isimlerin yer aldığı bir kadroya sahipti ve geçtiğimiz ay 19. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dünya çapındaki Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başarılarını konu alan dizi, beklenen reytinglere ulaşamamış ve final spekülasyonlarına neden olmuştu.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği