Manisa Otogar

Manisa Otogar Manisa Otogar, Manisa Otogarı hangi ilçede?, Manisa otogar hangi firmalar var?, Manisa izmir otogar arası kaç kilometre?, Manisa Bursa arası kaç TL?, Manisa Otogarı Izmir Otogarı arası kaç saat?

Manisa Otogarı hangi ilçede?

Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali, veya kısaca Manisa Otogarı, Türkiye'nin Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde bulunan bir otogardır. Halk arasında Yeni otogar olarak da bilinir. 2014 yılında şehirlerarası otobüslerin şehir içine girmemesi için şehir dışına inşa edilmiştir.

Manisa otogar hangi firmalar var?

İzmir - Manisa arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

İki şehir arasındaki mesafe 35 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 30 dakika saat kadar sürer.


Manisa izmir otogar arası kaç kilometre?

Manisa - Bursa arası otobüs bileti fiyatları 300.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 300.00 TL'dir.

Manisa Bursa arası kaç TL?

Manisa - İzmir arası en hızlı seferimiz yaklaşık 30 dakika saat sürmektedir.

Manisa Otogarı Izmir Otogarı arası kaç saat?

Turgutlu - Manisa arası yaklaşık olarak 32 km'dir. Kamil Koç ile Turgutlu - Manisa seyahatiniz tahmini olarak en az 35 dakika saat sürer.

Manisa Otogar Manisa Turgutlu arası kaç km?

Otogardan Manisa'ya her 15 dakikada bir otobüs bulunmaktadır. İzmir Otogar'ından Manisa 35 km. uzaklıktadır. Manisa Otogarı'na ulaştığınızda şehrin merkezi 500-600 m. uzaklıktadır. İsterseniz şehir içi ulaşımı için minibüsleri, midibüsleri ve taksileri kullanabilirsiniz.

Manisa otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Ancak bunun ilaveleri ve peyzaj düzenleme alanları ile kum dolguları, otomatik sulamalar, kamera sistemleri gibi ilave işleri de Büyükşehir Belediyesi olarak yaptık. 30 milyon TL'lik bir bedelle Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali 19 Mart 2014 tarihinde Manisalıların hizmetine girdi.

Manisa Otogar ne zaman açıldı?

Manisa ilinin gün geçtikçe artan turizmini eskiden yapılan otogar kaldıramıyordu bu yüzden de yeni otogar için 2012 yılında temeller atılmış ve 2014 yılında otogar açılmıştır.

Manisa Yeni Otogar ne zaman açıldı?

Otobüs ile Manisa İzmir arası 45 dakika kadar sürmektedir. İzmir üzerinden Manisa'ya tren kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Trenle ile iki şehir arası ulaşım ortalama 1 saat 40 dakika kadar sürmektedir.

İzmir Manisa otobüsü kaç TL?

ucuz İstanbul - Manisa otobüs bileti 440,00 TL'dir.

İzmir Manisa ücreti ne kadar?

Ankara - Manisa otobüs bileti ne kadar? Ankara - Manisa arası otobüs bileti fiyatları 729.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 729.00 TL'dir.

Manisa İzmir arası kaç saat sürüyor?

1977 yılından bu güne Şehzadeler şehri Manisa'mızdan Ege'nin incisi İzmir'e; haftanın 7 günü sabah 05.30'dan,22:00'e İzmir'den Sabah 06,20'den İzmir Garajı 23.00, Bornova Manisa Ayrımı 23,10'a kadar her 20 dakika'da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz...

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği