Otogar Antep

Otogar Antep Otogar Antep, Antep'te kaç otogar var?, Gaziantep otogar nereye bağlı?, Gaziantep otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?, Gaziantep Yeni otogar ne zaman açıldı?, Gaziantep otobüs fiyatı ne kadar?

Antep'te kaç otogar var?

Gaziantep içinde 1 adet otogar bulunmaktadır ve bu noktaya 129 farklı bağlantı noktasından ulaşmanız mümkün.

Gaziantep otogar nereye bağlı?

Nasıl Gidilir

Şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan Gaziantep Otogarı'ndan şehir merkezine ulaşım için ise belediye otobüsleri ve minibüsler hizmet veriyor. Gaziantep Tren Garı da 1954 yılından beri yoğun olan kullanılan bir diğer ulaşım alternatifi.


Gaziantep otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Gaziantep Otogarı Hakkında

2001 yılında inşa edilen otogar, toplam 85 bin metrekare alan üzerine konumlandırılmıştır. Terminal, Türkiye' nin birçok yerine direkt olarak aktarmasız bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Terminal içerisinde restoran, büfeler ve lokantalar bulunmaktadır.


Gaziantep Yeni otogar ne zaman açıldı?

Gaziantep şehrinin Alleben Deresi ile tabii uzantılarının kuzeyinde kalan bölümü merkez olmak üzere Şehitkamil adıyla, 3398 sayılı Gaziantep İl'i Merkezinde Şehitkamil ve Şahinbey adıyla iki ilçe kurulması hakkındaki kanunla, 20.06.1987 tarihinde kurulmuş ve 19.09.1988 tarihinde de faaliyete geçmiştir.

Gaziantep otobüs fiyatı ne kadar?

GAZİANTEP'İN İLÇELERİ

Gaziantep (merkez), Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Oğuzeli, Nurdağı, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli.


Gaziantep Hatay arası kaç TL?

Gaziantep'te şehir içi ulaşım ücretlerine yüzde 41 ila 43 oranında zam yapıldı. Yeni zamlı tarife 6 Temmuz 2023'de yürürlüğe girecek. 6 Temmuz'dan geçerli olmak üzere şehir içi tarifeleri Tam kart 6,95 TL'den %41 artışla 9,80 TL, Öğrenci 3,50 TL'den %43 artışla 5,00 TL olarak uygulanacak.

Gaziantep merkez ne diye geçiyor?

münasebetiyle belediye otobüslerimiz, tramvaylarımız ve Gaziray hatlarımız tüm vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet verecektir. ????????

Gaziantep ilçeleri nelerdir?

Sarı-mavi halk otobüsleri, belediye otobüsleri ve tramvaylar aracılığıyla toplu taşıma hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Gaziantep şehir içi otobüs ne kadar?

Haziran-eylül ayları arasında en az yağışı alır. En çok yağışı ise aralık-şubat ayları arasında alır. Mevsim değişirken gündüz ve gece arasında büyük sıcaklık farkları yaşanmaktadır. Şehri ziyaret etmek için en uygun dönem sonbahar aylarıdır.

Gaziantep otobüsler bedava mı?

15 TEMMUZ'DA BÜYÜKŞEHİR'İN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETSİZ | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi.

Gaziantep Sarı otobüsler çalışıyor mu?

HAVAŞ-1 otobüs hattının ilk durağı Havaş Gazimuhtar Şehir Ofisi olup son durağı Gaziantep Havalimanı✈︎ durağıdır. HAVAŞ-1 (Otogar-Şehir Merkezi-Gaziantep Havalimanı✈︎), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ-1 hattında 5 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 48 dakika.

Gaziantep ne zaman gidilmeli?

ucuz Gaziantep - Adana otobüs bileti 170,00 TL'dir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği