Mad G 103 ne kokusu?

Mad G 103 ne kokusu? Mad G 103 ne kokusu?, Mad Parfüm G 103 Hangi parfüm?, Mad Parfüm H103 hangi parfüm muadili?, Mad g103 Selective neyin muadili?, Mad k101 hangi parfüm muadili?

Mad G 103 ne kokusu?

Kurumsal faturaya uygun! Cevap: Merhaba, Üst Notası: Badem, Kahve Kalp Notası: Yasemin, Sümbülteber Dip Notası: Tonka Fasülyesi, Kakao, ilginize teşekkür ederiz.

Mad Parfüm G 103 Hangi parfüm?

Kurumsal faturaya uygun! Cevap: Merhaba, Üst Notası: Badem, Kahve Kalp Notası: Yasemin, Sümbülteber Dip Notası: Tonka Fasülyesi, Kakao, ilginize teşekkür ederiz.

Mad Parfüm H103 hangi parfüm muadili?

Mad H103 kodlu parfümü Hypnotic Poison muadili sitesinden satın alabilirsiniz kokusunu çok beğendim kaydedin ❤️ #muadil.

Mad g103 Selective neyin muadili?

orijinal ses - Beril Toprak.


Mad k101 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhaba, K.101 kadın kodu KILLIAN Good Girl Gone Bad muadil kokusudur. K.101 erkek Kenzo Classic muadil kokusudur.

Mad g103 kalıcı mı?

Harika kalıcı bir koku. Şiddetle tavsiye ederim.

Good Girl nasıl bir koku?

Tatlı ve alımlı Yasemin Good Girl`ün ışıltılı ve feminen tarafını aydınlatırken, karanlık tarafın kalbinde ise yoğun, hoş kokulu Kakao ve baş döndürücü Tonka yer alır. Badem ve Kahve ile sağlanan yumuşak dokunuşlar zarif Sümbülteber ile feminenliği vurgular. Temiz tene 15-20 cm mesafeden uygulanır.

Hypnotic Poison nasıl bir koku?

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum' un bileşimi, kışkırtıcı cazibesi ile Sambac yasemin' in kokusu, portakal çiçeği kokusuyla karışıyor, daha davetkar bir kokuya dönüşüyor. Başka bir bileşen, tatlı ve yoğun bir şekilde tonka fasulyesi, bütünü yükseltir.

Mad mi daha kalıcı Bargello mu?

Mad parfüm>bargello Kesinlikle kalıcılığı çok daha iyi ve kokular harika.Fiyatlar da iyi.bu parfüme bir şans verebilirsiniz???????? #ürünTanıtım #Parfümönerileri #Parfum #ürüninceleme Parfumeur.

Hypnotic Poison içinde ne var?

Dior'un efsanevi yasaklı meyvesinin gizemi, kadınlığı cesaretle harmanlayan büyülü ve modern bir aşk iksirinde yaşar. Birbiriyle zıt dört içerik - baş döndüren Acı badem ve kimyon, zengin Zambak yasemin, gizemli Jacarandra ve duyulara hitap eden vanilya ve misk. Sarhoş edici ve aşırı.

Mad Parfüm G 104 Hangi parfüm?

Kısa bir süre önce Mad parfümü h-105 100 ml (Hugo Boss muadili) kokusunu almıştım.

Mad Parfüm W100 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhabai E.101 ; -saab girl of now- kokusunun muadili.

Bargello 103b hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhaba, Carolina Herrera Good Girl muadil kokusu G.103, teşekkürler.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği