59a Durakları

59a Durakları 59a Durakları, 59 a hangi duraklardan geçiyor?, 58a hangi duraklardan geçiyor?, 40 T hangi duraklardan geçiyor?, 29ş nereden kalkıyor?, 59A hangi hat?

59 a hangi duraklardan geçiyor?

İETT 29Ş otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)

29Ş otobüs (İstinye Dereiçi-İstinye Dereiçi) hattı, İstinye Dereiçi durağından kalkan 60 duraklı RİNG çalışan bir hattır.


58a hangi duraklardan geçiyor?

59A İSTİNYE DEREİÇİ - ŞİŞLİ Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 59A hattı da birçok duraktan geçer.

40 T hangi duraklardan geçiyor?

58A otobüs hattı (Kabataş -Poligon Mahallesi), Kabataş - Beşiktaş Yönü durağından başlayıp Poligon Mahallesi - Merkez 29.P-29.Pm Yönü durağına gidene kadar 42 duraklar geçiyor.

29ş nereden kalkıyor?

54K otobüs hattının ilk durağı Taksim - Mecidiyeköy Yönü olup son durağı Hasköy Parki - Halicioğlu Yönü durağıdır. 54K (Taksim -Hasköy Parki), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 54K hattında 31 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.

59A hangi hat?

55T otobüs hattının ilk durağı Harbiye Askeri Müze - Taksim Yönü olup son durağı Gaziosmanpaşa - Son Durak(55t) Yönü durağıdır. 55T (Harbiye Askeri Müze -Gaziosmanpaşa), her gün çalışıyor.

59n hangi duraklardan gecer?

48T otobüs hattının ilk durağı Gümüşsuyu Peron - Peron Yönü olup son durağı Hamidiye Mahallesi - Son Durak Yönü durağıdır. 48T (Gümüşsuyu Peron -Hamidiye Mahallesi), her gün çalışıyor.

58 A nereden kalkıyor?

29Ş İSTİNYE DEREİÇİ - ŞİŞLİ Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır.

54 K nereden geçiyor?

32T otobüs (Cevatpaşa -Cevatpaşa) hattı, Cevatpaşa - Son Durak (32-32a) Yönü durağından kalkan 90 duraklı RİNG çalışan bir hattır.

54K hangi duraklardan geçiyor?

29C TARABYAÜSTÜ - KABATAŞ Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 29C hattı da birçok duraktan geçer.

41st hangi duraklardan geçiyor?

42 T Bahçeköy – Taksim hattı içerisine 42T-1 Hattı eklendi. Yeni açılan 42T-1 Bahçeköy – Baltalimanı hattını kullanan yolcularımız Baltalimanı'ndan Kabataş ve Taksim'e ulaşım sağlayan 22 ve 40T hatlarına Ücretsiz Aktarma yapabilecekler.

55 T nereye gidiyor?

38 SULTANGAZİ PERON-AKSARAY Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 38 hattı da birçok duraktan geçer.

48 T nereye gider?

559 otobüs hattı (Gebze Teknik Üniversitesi‎→Çayırova Kaymakamlık), Gebze Teknik Üniversitesi durağından başlayıp Çayırova Kaymakamlık durağına gidene kadar 74 duraklar geçiyor. Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 559 otobüs duraklar birini seçin.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği