142 B Durakları

142 B Durakları 142 B Durakları, 142B hangi duraklardan geçiyor?, 142B saat kaçta kalkıyor?, 146b hangi duraklardan geçiyor?, Büyükçekmeceden kanuni sultan süleyman hastanesine hangi otobüs gider?, 142B Büyükçekmece'den geçiyor mu?

142B hangi duraklardan geçiyor?

142B otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor? 142B otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:20'da başlar.

142B saat kaçta kalkıyor?

HVİST-8, Büyükçekmece bölgesinde bulunan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Beylikdüzü Kampüsü konumuna giden son Otobüs aracıdır.

146b hangi duraklardan geçiyor?

142B K.S.S. HASTANESİ - BÜYÜKÇEKMECE Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 142B hattı da birçok duraktan geçer.

Büyükçekmeceden kanuni sultan süleyman hastanesine hangi otobüs gider?

142B - (Büyükçekmece - Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi) otobüsleri ile Esenkent durağında inerek ulaşım sağlanabilir.

142B Büyükçekmece'den geçiyor mu?

142 BOĞAZKÖY - AVCILAR METROBÜS Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 142 hattı da birçok duraktan geçer.

142B Akbatıdan geçer mi?

146BA FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR-AVCILAR METROBÜS Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 146BA hattı da birçok duraktan geçer.

142B hangi hat?

146F FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR-BAHÇEŞEHİR.

142B sabah kaçta başlıyor?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız, herhangi bir metrobüs durağından metrobüse binerek, Yenibosna durağında inip Sefaköy yönünde yer alan otobüs durağından 89A, 89YB, 98S, 89K, KÇ2 numaralı otobüslerden birine binerek Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ...

Esenyurt Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

141M, Küçükçekmece bölgesinde bulunan kanuni sultan suleyman hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:25 civarında buradan geçer.

145t hangi duraklardan geçiyor?

Herhangi bir metrobüs durağından binilerek Sefaköy metrobüs durağında inildikten sonra 98S, 89A, 89İ ve KÇ2 otobüs hatlarından birini ya da Küçükçekmece metrobüs durağında inildikten sonra MK16 otobüs hattını kullanarak hastanemize ulaşmak mümkündür.

Başakşehir'den Avcılar'a hangi otobüs gider?

Küçükçekmece'den 34BZ Beylikdüzü-Zincirlikuyu metrobüs hattı ile TÜYAP son durağa gelerek, İETT ring seferler ile direkt olarak Büyükçekmece Yerleşkemize ulaşabilirsiniz.

146F nereye gidiyor?

142B, Büyükçekmece bölgesinde bulunan Albatros Sahili konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:14 civarında buradan geçer.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği