Ayça Bingöl kiminle evlendi?

Ayça Bingöl kiminle evlendi? Ayça Bingöl kiminle evlendi?, Ayça Bingöl kocasi kim?, Ayşe Bingöl kaç yaşında?, Ayça Bingöl hamile mi?, Ayça Bingöl ne mezunu?

Ayça Bingöl kocasi kim?

14 yıldır oyuncu ve yönetmen Ali Altuğ ile evli olan ve geçtiğimiz ay hamile olduğu ortaya çıkan Ayça Bingöl'den bir sürpriz haber daha geldi. İlk kez annelik heyecanı yaşayan başarılı oyuncu, ikiz bebek sahibi olacak.

Ayşe Bingöl kaç yaşında?

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Bingöl, 1996 yılında Dormen Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başlamış, 1998-2000 yılları arasında da konuk oyuncu olarak Tiyatro Fora'da oynamıştır.

Ayça Bingöl hamile mi?

Bingöl, 2001 yılında tiyatrocu Ali Gökmen Altuğ ile evlendi. 24 Şubat 2016tarihinde Aylin ve Leyla adlarıda ikiz kızları oldu. 14 Eylül 2010 tarihinde gösterilmeye başlayan ve 18 Haziran 2013 tarihinde biten “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Cemile karakterini canlandırdı.


Ayça Bingöl ne mezunu?

'Kınalı Kar', 'İki Aile', 'Bıçak Sırtı' 'Öyle Bir Geçer Zaman ki', 'Müslüm' ve 'Kırmızı Oda' gibi yapımlarda rol alan Ayça Bingöl, katıldığı programda, o dönem ikiz çocuklarına hamile olduğu için babasının cenazesine katılmadığını açıkladı.

Ayça Bingöl evli mi çocuğu var mı?

Bingöl ve Altuğ çifti her biri 2 kilo ağırlığında olan ikiz bebeklerinden birine Leyla, diğerine ise Aylin isimlerini verdiler. Bebeklerin ve anne Ayça Bingöl'in sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Ayça Bingöl babasının cenazesine neden gitmedi?

Ünlü oyuncu, düğün gününe ait bir karesini Instagram hesabında yayınlayarak eşi il 22'nci yıldönümünü kutladı. Bingöl'ün iki kızının babasının kim olduğunu ilk kez öğrenenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ayşe Bingöl'ün kaç çocuğu var?

2008-2009 sezonunda Tiyatro Stüdyosunda Nehrin Solgun Yüzü adlı oyunda rol almıştır. AYÇA BİNGÖL BURCU, BOYU VE KİLOSU KAÇ? 1,63 m boyundaki ve 57 kg ağırlığındaki Ayça Bingöl'ün burcu Oğlaktır.

Ayça Bingöl'ün kaç tane çocuğu var?

2001 yılında kendisi gibi oyuncu ve tiyatrocu Ali Gökmen Altuğ ile evlenen Ayça Bingöl, 2016 yılında ikiz kızları Leyla ve Aylin'i kucağına almıştı.

Ayça Bingöl Kaç Kilo?

Ayça Bingöl, 2010 yılında yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide canlandırdığı Cemile karakteri ile adını duyurdu. Oyunculuk dışında film ve dizilerde seslendirme yapan Bingöl, “Benim Adım Gültepe”, “Babam ve Ailesi”, “Utanmazlar”, “Sonsuz”, “Ay Büyürken Uyuyamam”, “Benim Dünyam” gibi birçok yapımda rol aldı.

Ayça Bingöl boyu kaç cm?

AYÇA BİNGÖL BURCU, BOYU VE KİLOSU KAÇ? 1,63 m boyundaki ve 57 kg ağırlığındaki Ayça Bingöl'ün burcu Oğlaktır.

Ayça Bingöl ikizleri kaç yaşında?

İkizlerin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıldı

Kanal D ekranlarında yayımlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki başarılı performansıyla akıllarda yer eden başarılı oyuncu Ayça Bingöl, 2016 yılında ikiz bebek dünyaya getirerek anneliği tadan ünlüler arasında yer almıştı.


Ayça Bingöl hangi dizilerde oynadı?

Kişisel yaşamı Daha önce Gülsenem Kurt ile yaptığı evliliğinden Sinem (d. 1988) adında bir kızı vardır. 4 Ağustos 2015 tarihinde Öykü Gürman ile evlenen Bingöl, 15 Nisan 2016'da boşandı.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği