İstanbul Zonguldak Arası Kaç Km

İstanbul Zonguldak Arası Kaç Km İstanbul Zonguldak Arası Kaç Km, Zonguldak istanbul arası otobüsle kaç saat?, Istanbul Zonguldak arası kaç dakika?, Zonguldak istanbul arası ne kadar yakar?, 322 km kaç saat sürer?, Istanbul Zonguldak otobüs bileti kac tl?

Zonguldak istanbul arası otobüsle kaç saat?

Zonguldak - İstanbul arası yaklaşık olarak 358 km'dir. Kamil Koç ile Zonguldak - İstanbul seyahatiniz tahmini olarak en az 5 saat 25 dakika saat sürer.

Istanbul Zonguldak arası kaç dakika?

İstanbul - Zonguldak arası mesafe kaç km? İstanbul - Zonguldak arası yaklaşık olarak 334 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Zonguldak seyahatiniz tahmini olarak en az 5 saat 5 dakika saat sürer.

Zonguldak istanbul arası ne kadar yakar?

İstanbul, Marmara Bölgesi'nde; Zonguldak ise Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan ildir. Bu iki il arası mesafe yoldan yola değişmek ile birlikte ortalama 320 km olarak karşımıza çıkar. Hızı ortalama 80 km/h olan bir araç bu yol 4 saatte tamamlanmaktadır.

322 km kaç saat sürer?

Tren Yolculuğunun İpuçları

İstanbul Avrupa - Zonguldak arasında treni seçerek uçak veya arabaya kıyasla 30 kata kadar daha az CO2 yayarsınız! İstanbul Avrupa - Zonguldak arasındaki tren yolculuğunuzda, güzel manzaralar eşliğinde kilometrelerce keyif yaparken en iyi müzik çalma listenizin hoş seslerini dinleyin.


Istanbul Zonguldak otobüs bileti kac tl?

İstanbul-Zonguldak arası uçuş mesafesi toplam 262 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Istanbul Zonguldak uçak bileti ne kadar?

Zonguldak'ın meşhur yemeklerinden ve atıştırmalıklarından olan Devrek Simidi, Cevizli Kömeç, Beyaz Baklava, Çaycuma Manda Yoğurdu, Kdz. Ereğli Osmanlı Çileği Reçeli, Kestane Balı, Fındık, Kestane ve Kara yemiş gibi ürünlerden satın alabilirsiniz.

Zonguldak istanbul arası tren var mı?

Deponun kapasitesini, katettiğin kilometreye bölüp 100 ile çarptığın zaman 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi verisine ulaşmış olursun. Örneğin aracının 50 litrelik deposu varsa ve depoyu tam doldurup 700 kilometre yol katettiysen aracın 100 kilometrede ortalama 7,1 litre yakıt tüketiyor demektir.

Istanbul Zonguldak kac tl?

Zonguldak, Batı Karadeniz Bölgesi'nde, Karadeniz'e batı ve kuzeyden kıyısı olan bir ildir. 3.310 km²lik yüzölçümüyle Türkiye topraklarının binde altısını kaplar. Karadeniz kıyılarından başlayan il toprakları, kuzeyden Karadeniz, kuzeydoğudan Bartın, doğudan Karabük, güneyden Bolu, batıda Düzce illeriyle çevrilidir.

Zonguldak istanbul ucakla kac dakika?

400 Km Arabaya Kaç Saat Sürer

400 km'lik bir mesafeyi kat etmek için gereken süre, aracınızın hızına ve trafik koşullarına bağlıdır. Ortalama olarak, saatte 90 km hızla giden bir araçla 400 km'yi 4 saat 40 dakikada kat etmek mümkündür.


Zonguldak neyi ile meşhur?

Başlangıç ve varış noktalarına göre değişmekle birlikte İstanbul'dan İzmir'e olan karayolu mesafesi yaklaşık olarak 480 km civarındadır. Ortalama bir hızla gidildiğinde yolculuk süresi yaklaşık olarak 5,5-6 saat kadar sürmektedir.

100 kilometrede kaç litre mazot yakar?

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bulunan Çaycuma Havalimanı, şehrin ulaşım ağında önemli bir yer tutuyor. 2007 yılında hizmete giren Çaycuma Havalimanı, sivil kategoride olup yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda hizmet veriyor.

Zonguldak hangi bölgede yer alır?

İstanbul - Zonguldak arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 56 dakika sürmektedir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği