Araç Detay sorgulamada neler var?

Araç Detay sorgulamada neler var? Araç Detay sorgulamada neler var?, Araç Detay Bilgisi sorgulama Nasıl Yapılır?, 5664 detay sorgulama nedir?, Araç plakasından hangi bilgilere ulaşılır?, Parça detay sorgulama ne kadar?

Araç Detay sorgulamada neler var?

Araç Detay Bilgisi sorgulama Nasıl Yapılır?, Araç Detay Sorgulama Servisi Nedir? Aracın markası, modeli, trafiğe çıkış tarihi, kaskolu ve kaskosuz dönemi, yürürlükte kaskosu olup olmadığı, plaka veya araç türü değişimi olup olmadığı, hangi illerde tescil kaydının olduğu, son sahiplik süresi bilgilerini öğrenebileceğiniz bir servistir.

Araç Detay Bilgisi sorgulama Nasıl Yapılır?

Araç Detay Bilgisi sorgulama Nasıl Yapılır?, Araç Detay Sorgulama Servisi Nedir? Aracın markası, modeli, trafiğe çıkış tarihi, kaskolu ve kaskosuz dönemi, yürürlükte kaskosu olup olmadığı, plaka veya araç türü değişimi olup olmadığı, hangi illerde tescil kaydının olduğu, son sahiplik süresi bilgilerini öğrenebileceğiniz bir servistir.

5664 detay sorgulama nedir?

5664 detay sorgulama nedir?, DETAY yazıp boşluk bırakarak S yazıp boşluk bırakarak Şasi numarasını yazın, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 5664'e gönderin.

Araç plakasından hangi bilgilere ulaşılır?

Araç plakasından hangi bilgilere ulaşılır?, Mobil Hasar Sorgu Servisi (5664) Nedir? Vatandaşların araç plakalarını 5664 numarasına sms atarak, aracın hasar geçmişine (plakası değişmiş olsa bile) anında ulaşabildikleri sorgu servisidir.

Parça detay sorgulama ne kadar?

Parça detay sorgulama ne kadar?, DETAY BOŞLUK PLAKA yazılarak da aracın trafiğe çıkış tarihi, kasko gün sayısı, aracın hangi illerde tescil kaydının olduğu gibi ayrıntılı bilgilere ulaşılır. Yapılan sorgulamalarda aracın plakası değiştirilmiş dahi olsa aracın eski hasar bilgilerine ulaşabilme imkanı bulunmaktadır.

Bir aracın ağır hasarlı olduğunu nasıl anlarız?

Bir aracın ağır hasarlı olduğunu nasıl anlarız?, Esaslar. 5664 güvenli, kolay ve hızlı sigorta sorgulama yapılabilen bir mobil servis sistemidir. 5664 ile kaza, hasar, poliçe, tutanak, mağdur, değişen parça ve araç detay sorgulamaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilir. Sorgulama ücreti tüm vergiler dahil 95 TL'dir.

Araç bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

Araç bilgilerini nasıl öğrenebilirim?, kimlik numaran ve e-Devlet şifren ile sisteme giriş yaparak online olarak ağır hasar kaydı sorgulama da yapabilirsin. Eğer fiyatları da görmek istiyorsan, bu durumda ''PARÇA yazıp boşluk bırakıp plakayı ve kaza tarihi bilgisini yazarak 5664'e mesaj göndermen gerekir.

Hasar detayı nasıl öğrenilir?

Hasar detayı nasıl öğrenilir?, Mesaj yoluyla da plakadan araç sorgulama işlemi yapmak mümkün. Ücretli bir sorgulama türü olan SMS ile araç sorgulama işlemi için aracın plakasını bitişik bir şekilde yazıp (34XYZ34 gibi) 5664'e yollayabilirsiniz.

5664 Detay mesajı nasıl atılır?

5664 Detay mesajı nasıl atılır?, Bunun için “Parca” boşluk “PLAKA” boşluk “HASAR TARİHİ” yazarak 5664'e yollamak yeterli olacaktır.

5664 ücreti 2024 ne kadar?

5664 ücreti 2024 ne kadar?, Plakayı yazın 5664'e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin. Trafik kazasına karışanların kendi aralarında tuttuğu Kaza Tespit Tutanağı (KTT) sorgusu için: KTT yazın, boşluk bırakın, plakayı yazın, 5664'e gönderin.

Bir arabanın geçmişini nasıl öğrenebilirim?

Bir arabanın geçmişini nasıl öğrenebilirim?, Satın almak istenen aracın tramer kaydı sorgulamak için kullanılan yöntemlerden biri de SMS ile sorgula yapmaktır. Bu sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğiniz numara tüm operatörler için 5664'tür. SMS ile tramer sorgusu ücretlidir ve tramer kaydı sorgulama hizmeti ücreti 2024 yılı için 95 TL olarak belirlenmiştir.

34 GS 001 plaka kime ait?

34 GS 001 plaka kime ait?, İlk olarak plaka ile sorgulama yapmak için mesaj metnine araç plakasını bitişik halde yazıp, ''5664'' numarasına mesaj gönderilir. Bu işlem ile araç plakası değişmiş olsa dahi eski hasar bilgileri hakkında detaylar, mesaj gönderilen telefona gelir. Bu sorgulama işlemi için alınan SMS ücreti ise 9 TL'dir.

34 ARM 34 plaka kimin?

34 ARM 34 plaka kimin?, Dün saat 16.00 sıralarında 34 GS 001 plakalı bir araç Florya 'ya giriş yaptı.. Bu plaka Dinçer Azaphan'nın. 2 saati sonra Florya 'dan ayrıldı.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği