Tom Ford Noir Extreme kalıcı mı?

Tom Ford Noir Extreme kalıcı mı? Tom Ford Noir Extreme kalıcı mı?, Tom Ford Noir Extreme nasıl bir koku?, Tom Ford Noir Extreme hangi mevsim?, Tom Ford Noir Extreme unisex mi?, Tom Ford Noir De Noir erkek mi kadın mı?

Tom Ford Noir Extreme kalıcı mı?

Tom Ford Noir Extreme Erkek Parfüm Kalıcı mı? Tom Ford Noir Extreme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 22 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 63 puan almıştır.

Tom Ford Noir Extreme nasıl bir koku?

Tom Ford Noir Extreme Erkek Parfüm Kalıcı mı? Tom Ford Noir Extreme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 22 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 63 puan almıştır.

Tom Ford Noir Extreme hangi mevsim?

Tom Ford Noir Extreme, oldukça sıradışı notalara sahip eşsiz bir erkek parfümü. Kokunun notaları arasında safran, kakule ve Hindistan cevizi vardır. Kokunun kalbinde 16. yüzyıl Moğol İmparatorları zamanındaki karışımlardan ilham alan, Hindistan'a özgü Kulfi tatlısı yatar.


Tom Ford Noir Extreme unisex mi?

Özellikle genç erkeklere yakışacak bir parfüm olan Tom Ford Noir Extreme, sonbahar ve kış mevsimlerinde kullanılabilir.

Tom Ford Noir De Noir erkek mi kadın mı?

Tom Ford erkek parfümleri ve unisex parfümler de üretiyor. Tom Ford Noir Extreme EDP 100 ml erkek parfümü günlük kullanım için ideal. Tom Ford Noir Extreme EDP 100 ml erkek parfümü zarif.

Tom Ford Noir Extreme içinde ne var?

Üst Nota: Mandalina yağı - Neroli - Safran - Kakule - Hindistan cevizi. Kalp Notası: Hint Kulfi tatlısı (geleneksel olarak Himalaya karı ve antep fıstığından yapılır) - Damla Sakızı - Mutlak Gül - Yasemin - Portakal Çiçeği. Alt Nota: Amber - Sandal Ağacı - Vanilya.

Tom Ford Noir Extreme kaç TL?

Bilinirliği Black Orchid'den daha düşük ancak beğenilirliği daha yüksek olan parfüm. İlk sıkılma anında kısa süreli baymasına karşın biraz üzerinden süre geçip kokular oturunca harika bir şeye dönüşüyor. Parfüm deneyecekseniz kesinlikle aklınızın bir köşesinde olsun. yoğun kalıcı ama yaz mevsimine pek uygun değil.

Tom Ford Noir Extreme yazlık mı?

Tom Ford erkek parfüm bu markaya ait en önemli ürünler içinde yer alır. Tom Ford rose prick 100 ml Edp yaz mevsiminde kullanım için uygun ve hafiftir.

Tom Ford yazın kullanılır mı?

Kalıcı Kokulara Sahip Tom Ford Black Orchid Trendyol'da!

Fakat 2006 yılında sektöre sunulan Tom Ford Black Orchid, tüm cilt tiplerine uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Her notası ayrı his uyandıracak zengin içeriğiyle Tom Ford Black Orchid indirimli unisex parfüm tercihleriniz için tavsiye edilir.


Tom Ford Black Orchid kokusu kalıcı mı?

OMBRÉ LEATHER PARFUM, Amerikan Batısının dizginsiz duygusallığını yakalayarak bu orijinal eseri yoğunlaştırır. Tütünle süslenmiş derin, odunsu ve kösele notalar çiçek notalarının altını çizer ve kokunun kalbinde çift konsantrasyonda iris atarken pürüzsüz bir duygusallık sunar.

Ombre Leather ne demek?

Notalar : Bergamut, Narenciye, Mandarin, Siyah Gardenia, Yasemin, Ylang ylang, Lotus Ağacı, Orkide, Baharatlı Çiçek Accord, Siyah Orkide, Paçuli, Sandal Ağacı, Tütsü, Vanilya.

Tom Ford parfüm içinde ne var?

Tatlı ve çekici bu koku Tom Ford'un kadın parfüm çeşitleri arasında olmakla birlikte erkeklere de hitap ediyor.

Tom Ford erkek parfümü mü?

Bu koku safran, siyah gül, siyah truffle ve çiçeksilikle harmanlanıyor. Geri planda kalan vanilya, paçuli, öd ağacı ve yosunun keskin yumuşaklığı, şehvetli bir koku deneyimi sağlıyor. Parfümün açılışını karanlık, sağlam, derin ve yoğun bir gül yapıyor. Üst notalarda yoğun gül kokusu hâkim.

Noir De Noir nasıl bir koku?

Siyah şişesi ve çarpıcı ismiyle dikkat çeken Tom Ford Black Orchid kokusuyla farklı notaların denge ve ahenk oluşturduğu unisex parfümler arasında. Modern ruhu yansıtan Black Orchid'in tepe notası taze bergamot, siyah kuş üzümü, trüf mantarı ve ylang ylang içeriyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği