Mad Parfüm H103 kadın hangi parfüm?

Mad Parfüm H103 kadın hangi parfüm? Mad Parfüm H103 kadın hangi parfüm?, Mad Parfüm h103 hangi parfüm muadili?, Mad G 103 neyin muadili?, Mad W 100 Hangi parfüm muadili?, Mad Parfüm A113 hangi parfüm muadili?, Hypnotic Poison nasıl bir koku?

Mad Parfüm h103 hangi parfüm muadili?

Mad parfüm karşılığı, mad h103 selective 50 ml EDP kadın parfümü 5f h. 103** orijinal adı, dior Hypnotic poison.

Mad G 103 neyin muadili?

Chill Vibes - Tollan Kim.


Mad W 100 Hangi parfüm muadili?

Soru: Şuan güncel listede armany kodu mu hala a113? Cevap: Merhaba, evet A113 erkek Giorgio Armani Code muadil kokusudur, ilginize teşekkür ederiz.

Mad Parfüm A113 hangi parfüm muadili?

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum' un bileşimi, kışkırtıcı cazibesi ile Sambac yasemin' in kokusu, portakal çiçeği kokusuyla karışıyor, daha davetkar bir kokuya dönüşüyor. Başka bir bileşen, tatlı ve yoğun bir şekilde tonka fasulyesi, bütünü yükseltir.

Hypnotic Poison nasıl bir koku?

Dior'un efsanevi yasaklı meyvesinin gizemi, kadınlığı cesaretle harmanlayan büyülü ve modern bir aşk iksirinde yaşar. Birbiriyle zıt dört içerik - baş döndüren Acı badem ve kimyon, zengin Zambak yasemin, gizemli Jacarandra ve duyulara hitap eden vanilya ve misk. Sarhoş edici ve aşırı.

Hypnotic Poison içinde ne var?

Tatlı ve alımlı Yasemin Good Girl`ün ışıltılı ve feminen tarafını aydınlatırken, karanlık tarafın kalbinde ise yoğun, hoş kokulu Kakao ve baş döndürücü Tonka yer alır. Badem ve Kahve ile sağlanan yumuşak dokunuşlar zarif Sümbülteber ile feminenliği vurgular. Temiz tene 15-20 cm mesafeden uygulanır.

Mad b103 hangi koku?

Cevap: Merhaba, D.114 Miss Dior Blooming Bouquet muadil kokusudur.

Mad G 103 nasıl kokuyor?

04 Ocak Perş. Victoria C. very sexy night muadili bir koku.

Good Girl nasıl bir koku?

Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz kokunun muadili Niche ürünlerimiz arasında bulunan Sweet Bouquet'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Mad Parfüm d114 hangi parfüm muadili?

ve gerçekten uygun fiyatlı bi parfüm bu parfüm. cheesecake locaniza'nın muadili metse 101. ve gerçekten o kadar kalıcı bi koku ki. sabah sıkıyorum. akşam geldiğimde. böyle tişörtüm falan hâlâ kokar halde oluyo sadece. bu koku bence herkesin sevebileceği tarzda bi koku.

Mad v102 kadın hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhabai E.101 ; -saab girl of now- kokusunun muadili.

MAD 118 neyin muadili?

Sağlık bakanlığı standartlarına uygun üretim yapılıyor. P109 palph lauren polo blue muadilidir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği