Aksaray istanbul arası kaç saat

Aksaray istanbul arası kaç saat Aksaray istanbul arası kaç saat, Aksaray istanbul arası kaç saat sürüyor?, İstanbul konya aksaray arası kaç saat?, Aksaray istanbul arası kaç saat uçakla?, Ankara İstanbul arası özel araçla kaç saat?, Aksaray istanbul arası otobüsle kaç saat?

Aksaray istanbul arası kaç saat sürüyor?

Kamil Koç ile İstanbul - Aksaray yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 827 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 9 saat 45 dakika saat kadar sürer.

İstanbul konya aksaray arası kaç saat?

Kamil Koç ile Konya - Aksaray yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 140 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 1 saat 20 dakika saat kadar sürer. Biletinizi almanın en kolay yolu mobil uygulamamızı ya da internet sitemizi kullanmaktır.

Aksaray istanbul arası kaç saat uçakla?

Özel aracınızla yola çıkıyorsanız 444 kilometrelik yolu yaklaşık 5 saatte tamamlarsınız.


Ankara İstanbul arası özel araçla kaç saat?

Aksaray - İstanbul arası seferler yaklaşık 9 saat 1 dakika saat sürmektedir; üstelik son model araçlarımızla seyahatler artık çok daha konforlu.

Aksaray istanbul arası otobüsle kaç saat?

Aksaray ile Ankara arasındaki mesafe 223 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

Ankara Aksaray arası kaç saat sürer?

Daha öncesinde il iken 1933'te ilçe yapılmış ve 15 Haziran 1989 tarih ve 3578 sayılı yasa ile Niğde'den ayrılarak yeniden il olmuştur. Niğde'nin kuzeybatısında, Konya'nın doğusunda, Ankara'nın güneydoğusunda yer almaktadır. 433.055 nüfusa (2022) ve 7.659 km² yüz ölçümüne sahiptir.

Aksaray hangi ilde?

Kamil Koç ile İstanbul - Nevşehir yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 797 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 8 saat saat kadar sürer.

İstanbul Aksaray biletleri ne kadar?

Niğde-Aksaray 123 km. Niğde - Ankara 348 km. Niğde - İstanbul 797 km'dir.

İstanbul Nevşehir arası kaç saat sürüyor?

Aksaray ile Nevşehir arasındaki mesafe 69 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 50 dakika kadar sürmektedir.

Niğde istanbula yakın mı?

Aksaray - Mardin arası toplam 804 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 12 saat sürüyor.

Aksaray Nevşehir arası ne kadar?

Tren saatte 350 kilometre hıza ulaşacak. Ankara-İstanbul arasında yapılacak süper hızlı tren hattı ile seyahat süresi 89 dakika yani 1,5 saat sürecek.

Aksaray Mardin arasi kac?

Agusta Westland Şirketi Başkan Yardımcısı Emilio Dalmasso, Kaan Heliport'un Türkiye ve Avrasya'nın en büyük helikopter havaalanı olma özelliğini taşıdığını belirterek, "İstanbul'dan Ankara'ya 40 dakikada uçulmasının çok büyük bir imkan. Türkiye'de hava taşımacılığı alanında ciddi bir pazar.

Ankara istanbul hızlı tren ne kadar sürer?

420 kilometrelik yürüyüş, 25 gün sürdü ve 9 Temmuz 2017'de Maltepe'de son buldu.

Helikopter ile İstanbul Ankara arası kaç saat?

İstanbul - Aksaray arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Yeni Aksaray Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, Villa Seyahat, As Adana Seyahat, Metro Turizm, Has Karayolu Turizm, Astor Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Kamil Koç, Mersin Nur Turizm firmalarıdır.

Ankara istanbul arası yürüyerek kaç gün?

Aksaray - İzmir arası yaklaşık olarak 707 km'dir. Kamil Koç ile Aksaray - İzmir seyahatiniz tahmini olarak en az 10 saat 5 dakika saat sürer.

Istanbul aksaray hangi otobüs gider?

En hızlı seçenek olan uçak yolculuğu ile İstanbul'dan Aksaray'a gitmek isteyen yolcular, Nevşehir'de bulunan Kapadokya Havalimanı'nı tercih edebilirler. Yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikalık bir uçuşun ardından Kapadokya Havalimanı'nda inebilirsiniz.

Aksaray izmir ne kadar?

Ankara - Aksaray arası toplam 226 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Istanbuldan aksaraya uçakla nasıl gidilir?

Aksaray - Konya arası toplam 152 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği