The Sopranos Oyuncuları

The Sopranos Oyuncuları The Sopranos Oyuncuları, The Sopranos ne anlatıyor?, Tony Soprano ne zaman öldü?, The Sopranos Psikolog kimdir?, The Sopranos bitti mi?

The Sopranos ne anlatıyor?

Dizinin konusu New Jersey'de bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu Tony Soprano'nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge kurma mücadelesi üzerine kurulmuştur.

Tony Soprano ne zaman öldü?

Gandolfini, 19 Haziran 2013 tarihinde İtalya'daki tatili sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu 51 yaşında hayata veda etmiştir. Taormina Film Festivali'nde ödül almak için 22 Haziran'da Sicilya'ya seyahat etmesi bekleniyordu.

The Sopranos Psikolog kimdir?

Lorraine Bracco (d. 2 Ekim 1954), Amerikalı ünlü bir oyuncudur. 1990 yapımı sinema Karen Hill karakterini canlandırdığı Goodfellas ve psikiyatrist Dr. Jennifer Melfi karakterini canlandırdığı Amerikan HBO kanalı yapımı televizyon dizisi The Sopranos ile tanınmıştır.

The Sopranos bitti mi?

Toplamda 6 sezon devam eden The Sopranos'ta başrol Tony Soprano 86 bölüm boyunca James Gandolfini tarafından canlandırıldı. Gandolfini 2013 yılında aramızdan ayrılarak sevenlerini yasa boğmuştu. Dizinin final bölümüne şahit olduğumuz 2007 yazında ise ortalık bir hayli karışmıştı.


Sopranos gerçek hikaye mi?

Tony Soprano'nun annesiyle olan ilişkisine de (ki dizinin ilk sezonlarında anlatının odağına yerleşmişti) Chase'in kendi annesiyle yaşadıkları ilham vermiş. The Sopranos, aslen 90'ların ortalarında, bir sinema filmi olarak tasarladığı bir proje.

Sopranos en iyi dizi mi?

1999-2007 yılları arasında tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle takip edilen “The Sopranos”, 21. yüzyılın en iyi dizileri sıralamasında ikinci sırada yer aldı.

Sopranos hangi mafya?

New Jersey'deki bir Amerikan-İtalyan mafya ailesinin babası olan Tony Soprano'nun ve Soprano Ailesi'nin diğer fertlerinin hayatlarından kesitler sunan dizi, toplamda 86 bölüm yayınlanmış, kazandığı ödüller ve aldığı olumlu eleştirilerle adını "gelmiş geçmiş en iyi diziler" arasına yazdırmıştır.

The Sopranos ne demek?

Sesi ince olan ve sesini tiz çıkaran kişilere soprano denilmektedir. TDK sözlük içerisinde de ince ve tiz ses olarak geçmektedir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği