Malatya Otogar Yol Tarifi

Malatya Otogar Yol Tarifi Malatya Otogar Yol Tarifi, Malatya Otogar hangi ilçede?, Malatya'da kaç otogar var?, Malatya otogar ne zaman açıldı?, Maşti ne zaman açıldı?, Asti hangi semtte?

Malatya Otogar hangi ilçede?

Malatya içinde 2 adet otogar bulunmaktadır ve bu noktaya 52 farklı bağlantı noktasından ulaşmanız mümkün.

Malatya'da kaç otogar var?

MALATYA ŞEHİT HAMİT FENDOĞLU ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ

1 Ocak 1999 tarihinde hizmete giren Malatya Şehirler arası Otobüs Terminali Cevatpaşa Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunmaktadır.


Malatya otogar ne zaman açıldı?

Malatya (Maşti) OtogarıUlaşım

Maşti Şehit Hamit Fendoğlu Otobüs Terminali 1999 yılında hizmete açılmıştır.


Maşti ne zaman açıldı?

Trambüs / Havaş ile: Havalimanından her uçak saatinde hareket eden Havaş ile Malatya Terminaline (Maşti) gelip, trambüs durağında inilebilir (Havalimanı - Maşti arası yaklaşık 29 km) trambüsler (hareket saatlerine bu linkten ulaşabilirsiniz) ile İnönü Üniversitesi Yerleşkesine ulaşılabilir.

Asti hangi semtte?

ucuz İstanbul - Malatya otobüs bileti 700,00 TL'dir.

Malatya havaalanından otogara nasıl gidilir?

ucuz Malatya - Elazığ otobüs bileti 149,00 TL'dir.

Istanbul Malatya otobüs kaç TL?

Minibüslerle terminalden hem şehrin her mahallesine hem de ilçe ve köylerine ulaşım mümkün. Şehir içi minibüsler terminal önünden, ilçe ve köy minibüsleri ise terminal içinden kalkıyor. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının size sunacağı ücretsiz yolcu servisleriyle de kısa sürede şehrin ana caddelerine gidebilirsiniz.

Istanbul Malatya otobüs kaç para?

Elazığ Murat Turizm, Cesur Bingöl, Vangölü Turizm, Has Bingöl, Adıyaman Gülaras, Mis Amasya, Star Batman, Kahta Petrol, Best Van Turizm, Esadaş, Öz Elazığlılar ve Özlem Cizre Nuh Malatya'ya düzenli olarak otobüs seferi düzenleyen firmalardandır.

Malatya Adana otobüs kaç TL?

Ama Malatya'da gerek özel halk otobüsleri gerek MOTAŞ'a ait toplu taşıma araçları gerekse de trambüslerimiz bu anlamda ücretsiz taşınması gereken bütün vatandaşlarımızın ulaşımı noktasında en ufak bir problem yaşanmamıştır.

Elazığ Malatya ne kadar?

ankara sehirlerarasi terminal isletmesi?

Malatya ilçe minibüsleri nereden kalkıyor?

Öğrenci fiyatı 7,00 TL olurken, aktarmalı biniş ücreti ise tam kart 4,00 TL, öğrenci 3,00 TL olarak belirlendi. Yeni fiyat tarifesine göre 120 binişlik 30 günlük sivil kart 450,00 TL olurken, öğrenci kartı ise 250,00 TL olarak güncellendi.

Malatyaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

AŞTİ aynı zamanda Türkiye' de yapılmış en büyük otobüs terminali olarak 1995 yılında hizmete girmiştir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği